2014 İstanbul Moda Haftası

                  Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Bugün İtibarıyla Başladı.

Mercedes-Benz, geçtiğimiz Mart ayında, sponsorluğunu üstlendiği, dünya çapındaki moda organizasyonlarının arasına İstanbul’u da ekledi ve moda severlerin bir araya geldiği moda haftasının ev sahipleri arasında yer aldı. 07 – 11 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da İlkbahar/Yaz 2014 kreasyonları, Kuruçeşme Arena’da moda severlere sunulacak. Beş güne yayılacak etkinlikte gerçekleştirilecek defile (Runway) ve sunumlar (Studio) medya, perakende ve moda profesyonelleri başta olmak üzere binlerce kişiyi bir araya getirecek.

Ayrıca lüks otomobil segmentinin tartışmasız lideri olan yeni Mercedes-Benz S-Serisi, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul boyunca etkinlik alanında sergilenecek ve moda severlere Mercedes-Benz’in amiral gemisini yakından inceleme fırsatı sunulacak.

Moda dünyasının önde gelen isimleri bir arada

Mehtap Elaidi, Özgür Masur, Aslı Filinta, Niyazi Erdoğan, Serdar Uzuntaş, Ece Gözen, Atıl Kutoğlu gibi tasarımcıların, Volkan Atik, Barış Küce gibi sektörün duayen isimlerinin, Tamer Yılmaz, Emre Doğru, Serkan Şedele gibi önde gelen moda fotoğrafçılarının, Öner Evez gibi koreografların ve Didem Soydan, Umut Eker, Duygu Akdeniz gibi modellerin yanı sıra moda prodüksiyon şirket temsilcileri, stil danışmanları, dergi genel yayın yönetmenleri, moda editörleri, bloggerlar ve basın mensuplarının aralarında bulunduğu yaklaşık 150 davetli, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’un yeni sezonuna keyifli bir başlangıç yaptılar.

MODAYI YAKINDAN TAKİP EDENLER İÇİN İSTANBUL FASHION WEEK ETKİNLİK TAKVİMİ;

 

Bir Cevap Yazın