2014 Estetik Trendleri

Esteworld‘un uzman hekimleri,yeni yıla girerken 2014’ün estetik trendlerini açıkladı.

Bakalım bu önümüzdeki yıl neler revaçta olacak?

2014 estetik modasıUltrason Işınlarıyla Cilt Gençleştirme

Bu yöntemde,cilt elastikiyetinin kaybına bağlı olarak kaş,alın, yanak,ağız kenarı,yüz konturu,çene hattı,gıdı bölgesi ile göz çevresindeki kırışıklıklara herhangi bir cerrahi müdahale olmadan düzelme ve gençleşme sağlanıyor.Yöntemin herhangi bir yan etkisi yok.Ağrısız ve acısız uygulanan bu tedavi yönteminin ardından hastalar günlük yaşamına hemen dönebiliyorlar.

Kırışıklıklarda Fraksiyonel Lazer Uygulaması

Fraksiyonel lazerle yüzdeki ince çizgiler ve kırışıklıklardan,güneş lekelerinden,doğum ve kilo nedeniyle oluşan çatlaklardan %80-100 oranında kurtulmak mümkün…

Fraksiyonel lazerin yanında PRP( Trombositten zengin plazma) tedavisi de uygulanıyor. PRP, hastanın kendi kanından elde ediliyor ve sonrasında ise hastada plazma maske olarak uygulanıyor.

Ayrıca Fraksiyonel lazer tedavisi,siğil,ben,et beni,fibroma,tırnak mantarı ve idrar kaçırma gibi problemlerde başarılı sonuçlar veriyor.

Kendi Kanınızla Saçlarınız Tedavi Ediliyor

Saç köklerinde zayıflık ve saç tellerinde incelme şikayeti bulunanlara PRP (Platelet Rich Plazma) saç terapisini önerdi. PRP tedavisinde,kişinin kendi kanından özel bir işlemle ayrıştırılan trombositler,saçlı deriye uygulanarak hasarlı saç köklerinin onarılması,yenilenmesi ve çoğalmasını sağlar.

Growth Faktör Uygulaması 

Saç tedavisindeki son yöntemlerden biri de Growth Faktör uygulaması…Bu uygulama saç kalitesini arttırarak dökülmeyi önlediği gibi belli oranda yeni saç kazanımı sağlayan pratik ve etkili bir çözüm…Tedavinin hemen ardından günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

Uykusuzluk Ve Yorgunluk İçin Fitox Diyeti

Beslenme koçu eşliğinde yapılan Fitox diyeti,kişiye özel bitkisel karışımlarla uygulanıyor.Bu diyet ile vücuttaki toksinler atılıyor.Bunu yanında vücutta,ödem,sindirim sorunu,uykusuzluk,yorgunluk gibi problemler çözüme kavuşuyor.

 

Bir Cevap Yazın