Bu Senenin Trendi: Shift Elbise

1960’lı Yıllardan Gelen Bir Moda Akımı

Shift elbise, 1960’lı yıllardan gelme kullanışlı bir elbise modeli…Çoğunlukla kolsuz olan,fakat kollu çeşitleri de bulunan Shift elbiseler,vücudu sarmayan ancak çok da geniş olmayan kalıplarıyla hemen hemen herkese yakışan bir modeldir.Bu elbiselerden gardırobumuzda birkaç tane bulundurmak, bugün  ne giyeceğim kararsızlığında olanlar için hayat kurtarıcı olabilir.

Shift elbise trendi

Shift elbiseleri dizin tam üzerinde ya da mini boylarıyla birçok farklı desen ve renklerde bulabilirsiniz.

Az dökümlü shift elbise modeli

Bu elbiseler, kilolarından şikayet eden hanımlar için ideal.. Bunun için mutlaka üzerinize yapışmayan ve biraz dökümlü modellerini kullanabilirsiniz.Elbiseyi koyu renkte giyerseniz sizi daha ince gösterecektir.

2013-2014 elbise modası

Tam tersi zayıflığından şikayet eden hanımlar ise,bu elbiselerin pileli modellerinden ya da desenli olanlarından edinebilirsiniz.Vücudunuzun daha şekilli görünmesini istiyorsanız fazla dökümü olmayan shift elbiseleri giyin.

Shift elbiselerle birçok yere gidebilirsiniz. Casual kıyafetleriniz için düz yada desenli Shift elbiselerinizi botlarla,çizmelerle ya da spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.Ofis şıklığı içinse kolsuz shift elbiseleri kullanabilirsiniz.Üzerine blazer ceket ya da hırka alabilirsiniz.

2013-2014 Sonbahar-Kış Trendi Shift Elbise Modelleri:

Camel baskılı shift elbisedesenli shift elbiseCalvin Klein shift elbise

Bir Cevap Yazın