Yılbaşı İçin Dört Farklı Stil Önerisi

Yılbaşı partileri için dört farklı stil önerisi dosyamızda,ünlü yıldızların gündüz ve gece görünümlerinden örnekler de bulacaksınız.İster partiye ister şık bir yemeğe katılın önemli olan doğru tercihler yapmak ve uygun kıyafetler seçmek…

80’lerin Disko Ruhunu Canlandırın:

Bu sezon 80’lerin disko ruhu birçok tasarımcının ilham kaynağıydı.Eğer siz de bir parti kızıysanız ve yılbaşı gecesi için planınız çılgınca dans etmekse gold’larla,simli ve taşlı parçalar tam size göre!

Sonbahar-Kış 2013 Balmain koleksiyonunda bolca karşımıza çıkan lameleri,sokaklarda en iyi taşıyan isimlerden biri de Anna Dello Russo...

Anna Dello Russo

Balmain defilesinden birkaç kare:

Balmainn ile altın çağ

80'lerin modası

Maskülen Bir Havaya Bürünün: Klasik kesim bir ceket iddialı feminen bir elbiseye dahi biraz maskülenlik katar.Yeni yıl için şık bir yemek ile başlayacak bir kutlama planınız varsa maskülen detayları ön plana çıkartabilirsiniz.İyi kesimli mini bir etek,ipekli bir gömlek ve ışıltılı aksesuarlarsa feminen-maskülen dengesini sağlayacaktır.Eğer kendinize bir ilham kaynağı arıyorsanız Tilda Swinton‘ın gala stillerini inceleyebilirsiniz.

Maskülen-Feminen giyim stili

Maskülen-Feminen tarzı harmanlayan Moschino Cheap&Chic defilesinden birkaç kare:

Maskülen-feminen giyim trendiÜçüncü giyim stil önerimiz ise Girly,içinizdeki çocuksu ruhu stilinize yansıtmak için ;miniler,çiçekli elbiseler ve önlük yakalarından yardım alabilirsiniz.Planınız yeni yılı ev partisinde karşılamaksa,trendi uygulamanın tam vakti…60’ların çiçek dönemi sizin için uygun olabilir.Modern yorumunu ise Alexa Chung’ın katıldığı davetlerdeki stilinde bulabilirsiniz.Volanlı etekler,alçak topuklu ayakkabılar ve aksesuarlarla geceye hazırsınız.

Girly okul stiliVe geldik en son stilimize…Sportif şıklıktan yana olanlar bu son stil tam size göre…

Sportif çizgiden çıkmadan da şık olabilmek mümkün...Sonbahar/Kış 2013 podyumlarında tezat iki parçanın bir arada uyumlu olabileceğini bolca gördükten sonra sıra parti gecesine uygulamakta…Çarpıcı bir eteğin üstüne desenli sweatshirt giyerek iddialı ve aynı zamanda rahat bir stil yakalayabilirsiniz.Bu şıklığa ulaşmak isteyenler Kate Bosworth’un zarif ve yalın parçaları birbiriyle uyum içinde kombinlediği görüntülerini inceleyin. Feminen aksesuarlarsa stilin etkisini güçlendirecektir.

Sportif şıklık

Bir Cevap Yazın