Beyaz Gömlek Nasıl Kombinlenmeli?

trend beyaz gömlek kombinleri

Beyaz gömlek gardırobumuzun önemli ve vazgeçilmez parçası…Beyaz gömlek,kadına yakışan ve feminenliği yansıtan anahtar parçalardan biridir.Hele ki,beyaz gömleğiniz erkek gömleğini andırıyorsa,o beyaz gömlek size ekstra şıklık ve çekicilik katar.Bir bayanın gardırobunda en az iki adet beyaz gömleği olmalı..Malum,bu gömlekleri neredeyse her parçayla kombinleyebilirsiniz.

Size beyaz gömlekle kombinleyebileceğiniz, tarzınıza tarz katacak birkaç önerim var;

kot pantolonla beyaz gömlek

Mavi tonlarında bir jean pantolon ile beyaz gömleğin birlikteliği kusursuzdur,göze hoş gelir,basit ama şıktır.Topuklu ayakkabıyla kadınsı,spor ayakkabıyla sportif-şık bir görünüm yakalarsınız.Şapkayla da kombini tamamlarsanız size ayrı bir hava katacaktır.

statement kolyeyle beyaz gömlek

Beyaz gömleğe en çok yakışan aksesuarlardan biri büyük ve gösterişli kolyelerdir.Statement kolyelerinizi beyaz gömleğin yakası açık olarak kullanabileceğiniz gibi gömleğin bütün düğmelerini kapatıp yaka altında da kullanabilirsiniz.

kazak içine beyaz gömlek

Serin havalarda süveter ve kazakların içine giyebilirsiniz.İster kumaş pantolonla ister kot pantolonla isterse etekle tamamlayın.Yalnız gömleğiniz, kazak veya süveterinizin içinde potluk yapmasın.

tayt üstüne gömlek

Eğer beyaz gömleğiniz uzunsa, tunik gibi kullanarak tayt yada skinny jeanlerinizi giyebilirsiniz.

ceket tarzı gömlekler

Beyaz gömleğinizi ceket gibi de kullanabilirsiniz.Bunun için askılı üstlerin üzerine beyaz gömleğinizi giyebilirsiniz.

straplez elbise içine gömlek

Askılı veya straplez elbisenin içine giyebilirsiniz.

fularlı beyaz gömlek

Beyaz gömleğinizin yakasını ilikledikten sonra siyah bir kurdele yada desenli bir fuları fiyonk haline getirip gömleğinizin yakasına bağlayın.

 

Bir Cevap Yazın