Bu Senenin Desen Trendleri

Bu Senenin Desen Trendleri

2014 İlkbahar/Yaz sezonunda desenlerin istilasına uğrayacağız.Bu sezon,çiçekli desenlerin yoğun olduğu trendlere puantiye ve çizgili gibi geometrik desenler de ekleniyor.

2014 İlkbahar/Yaz sezonunda en fazla göreceğimiz desen trendlerine birlikte göz atalım mı? Ne dersiniz?

Çiçek desenleri trendi

Çiçek Desenleri

2014 yaz sezonunda birçok tasarımcının çiçekli desenleri baskın bir şekilde kullandığını görüyoruz.Daha çok resim sanatından esinlenmiş çiçek desenlerini ve  üç boyutlu çiçek figürlerini kıyafetlerde görüyoruz.

2014 puantiye modası

Puantiye

Diğer adıyla Polka Dot,bu sezon hemen her boyutta puantiyeleri görmemiz mümkün.. Puantiye desenlerde monokrom renkler ağırlıklı olsa da renkli puantiye desenleri de popüler olacak.

2014 çizgili desen modası

Çizgili

Klasik çizgili desen,bu yaz sezonunda bizlerle olacak.Daha modernize edilmiş haliyle,bu desenleri puantiyeli veya çiçekli desenlerle birlikte göreceğiz.

manzara resimli kıyafetler

Portre Ve Manzara Resimleri

Sanatsal rötuşlar,bu sezonu oldukça etkileyecek.Üzerimizde adeta resim tablolarıyla dolaşacağız.Durum bunu gösteriyor.İnsan figürleri,kadın suretleri ya da manzara resimleri bu trendin başını çekiyor.

2014 Summer Trends Animal Prints

Hayvan Desenleri

İlhamını  doğadan almış olan bu trendin başını,leopar deseni çekiyor.Yılan derisi trendi her yerde karşımıza çıkacak desem yalan olmaz.Sadece hayvan desenleri değil,hayvan figürlerinin olduğu parçalar da popüler olacak.Bu sezon özellikle kelebek ve kuşların favori olduğunu söyleyebiliriz.

2014 Spring-Summer Trends Ethnic Patterns

Etnik Desenler

Geometrik tribal desenlerin yanı sıra,şal deseni ve kilim desenlerini andıran parçaların gözde olacağı bir dönem bizi bekliyor.

Bir Cevap Yazın