Bu Senenin Saç Trendi: Ombre Saçlar

Ombre dip dye

Son yılların en gözde saç modellerinden biri de ombre saçlar…Dip boyasıyla uğraşmadan,saçınıza renk katmak istiyorsanız bu moda tam da size göre…Türkçe’de gölge anlamına gelen bu saç modası,saçta farklı renk tonları arasında geçişler yaparak oluşturuluyor.Bu modayı uygulamanın pek çok yolu var.Kendinize uygun olanı seçin…

Jessica Alba-Orta Ton

Orta Tonlardaki Saçlarda

Ombre trendi deyince akla gelen isimlerden biri de Jessica AlbaAlba,saç diplerinde orta karamel tonlarını,saç uçlarında ise açık sarı tonlarını kullanıyor.

Nicola Roberts-Sari Sac

Sarı Saçlarda

Nicole Roberts’ın saçları sarıdan sarıya geçiyor.Roberts‘ın saç diplerinde kullandığı altın sarı,daha koyu;uçlarda kullandığı platin sarı,daha açık bir ton…

Alexandra Burke-Siyah sac

Koyu Saçlarda

Ombre,sadece açık renkli saçlarda değil,koyu renkli saçlarda da uygulanabilir. Alexandra Burke gibi,siyah ya da koyu kahveden,açık kahveye doğru açılan bir ton kullanabilirsiniz.

Alexa-Chung-Kisa Sac

Kısa Saçlarda

Alexa Chung,kısa saçlarının uçlarında açık tonlar kullanmış.Hem saç kesimine,hem de yüz hatlarına vurgu yapmış.

Jennifer Lopez-Yumusak Gecisler

Yumuşak Geçişler

Jennifer Lopez‘inki gibi yumuşak ton geçişleriyle oluşturulan ombre saçlar,bol ışıklı röfle görüntüsü veriyor.Doğallıktan yana olanlar bu saç rengini deneyebilirler.

Jessie J-Sert Gecisler

Sert Geçişler

İddialı bir görüntüye sahip olmak isteyenler için bu tonlar oldukça ideal...Jessie J’nin saç diplerindeki siyah ile saç uçlarındaki karamel tonu arasında sert bir geçiş var.

jamie King-Farkli Renk

Farklı Renkler

Marjinal görünmek istiyorum diyenler için bu ombre stili tam biçilmiş kaftan…Jamie King gibi saç uçlarında marjinal bir renk kullanarak,dip kısımları kendi saçının renginde bırakabilirsiniz.

Beyonce-Ters Ombre

Ters Ombre

Beyonce,saçlarında ters ombreyi kullanmış.Açıktan koyuya doğru iden bir ton sıralaması yapmış.Bu stil,açık renk saçları olan kadınlar için ideal…

Bir Cevap Yazın