Hamileler İçin Giyim Stil Önerileri

hamile giyim stilleriHamilelik döneminde doğru parçalarla nasıl stil sahibi olabilirim diyorsanız bu yazı tam size göre…

Hamilelik sürecinde doğal olarak vücudunuzda birtakım değişiklikler oluyor.Bu değişikliklere adapte olabilmek adına,giyim stilinizde birtakım değişiklik yapabilirsiniz.Vücudunuzdaki fazlalıkları kapatan hafif bol parçalarla olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz.

Hamilelik döneminde yapılan en büyük yanlışlardan biri aşırı bol giyinmektir.Aşırı bol parçalar giydiğinizde zayıf olan bölgeleriniz olduğundan daha iri görünecektir.Bu da sizi şişman gösterecektir.Doğru olan ise üst kısmı daha dar alt kısmı bol tunikler seçmektir.

Göğüs kısmı geniş,bacakları zayıf olan hamileler; dar taytlarla hafif bol tunikleri kombinleyebilir,desenli pantolonlarla basic üstleri birlikte kullanabilirler.

Üst kısmı zayıf,baseni geniş olan hamileler; kloş etekler ve alta doğru bollaşan desenli elbiselerle kendilerini daha iyi hissedebilirler.

Zayıf ama göbeği belirgin hamileler; Victoria Beckham gibi üstü hafif bol,yarasa kollu üstlerle diledikleri bütün etekleri ve pantolonları kombinleyebilirler.

Her tarafına eşit kilo alan hamileler; tulum gibi tek parça kıyafetlerle olduklarından daha zayıf görünebilirler.

Hamilelikleri kış dönemine gelen bayanlar,bu sezon dış giyimde trend olan pançoları üstlerine geçirerek fazlalıklarını kapatabilirler.Foto galeriye bakarak ünlü isimlerin hamilelik giyim stillerinden ilham alabilirsiniz.

Claudia-Schiffer hamile giyim tarzıkate middleton hamilelik giyim stilinatalie portman hamile giyimjessica alba hamile giyim stili

Victoria Beckham hamilelik stili

 

Bir Cevap Yazın