2014 İlkbahar/Yaz Gelinlik Modası

2014 İlkbahar/Yaz sezonu gelinliklerde önceki sezonla kıyaslarsak daha modern ve sade gelinlikler bizleri bekliyor…Gelinliğin vazgeçilmez detaylarından olan dantel, kollarda sıklıkla kullanılıyor.Aranızdan bu yaz gelin olmaya niyetlenenler varsa bu yazımı okumadan geçmeyin derim.Kendi vücut tipinize ve beğeninize göre gelinlik modellerine bakarak tercihinizi yapabilirsiniz.

2014 gelinlik-trendleri-kısa gelinlikler

Kısa Gelinlikler

2014 yazında gelinlikler daha modern olacak demiştim.O modern gelinliklerden bir tanesi de kısa gelinlikler..Genellikle dizin hemen üstünde biten kısa gelinliklerde omuz dekolteleri dikkat çekiyor.

2014 gelinlik-trendleri-çapraz dekolteli gelinlikler

Çapraz Sırt Dekoltesi

2014 yazının gelinliklerinde en fazla öne çıkan sırt dekoltesi çapraz şekilde olanı...Çapraz dekolteyi seviyor ve sırtınızın güzelliğine güveniyorsanız bu modeli deneyebilirsiniz.

2014 gelinlik-trendleri-monokrom gelinlikler

Monokrom Gelinlikler

Bu sezonun gelinlik trendlerinden birisi de siyah beyaz gelinlikler…Değişimi seven gelin adayları için bu model gelinlikler çok uygun…Feminen ve şık…

2014 Bridal Spring/Summer Collection -

Uzun Kollu Gelinlikler

Kate Middleton tarzı gelinlik,bu yaz sezonunun gelinlik trendini etkilemişe benziyor.Dantel kullanılmış uzun kollar 2014 İlkbahar/Yaz gelinliklerinin en dikkat çeken detaylarından…

gelinlik-trendleri-2014-balık etek gelinlikler

Balık Etek Gelinlikler

Bu sezon kabarık modelli gelinlikler yerini balık formundaki eteklere bırakıyor.Balık etek gelinlikler,bu yaz sezonunun en çok görülecek gelinlik trendlerinden biri olacak.

gelinlik-trendleri-eldiven

Eldiven

Eskiden gelinliklerin vazgeçilmez aksesuarı olan eldivenler,2014 İlkbahar/Yaz sezonunda geri dönüyor.Koleksiyonlarda en fazla tül,dantel ve siyah uzun eldivenlerin kullanıldığı dikkati çekiyor.

gelinlik-trendleri-V dekolteli gelinlikler

V Dekolteli Gelinlikler

Gelinliklerde sırt dekoltesinden sonra dikkat çeken bir dekolte modeli de V şeklinde dekolteler… Bu tarz gelinliklerde V dekoltesi tamamen tülle de kaplanabiliyor.

gelinlik-trendleri-2014-pastel tonda gelinlikler

Renkli Gelinlikler

Renkli gelinliklerde pastel tonlar dikkati çekiyor.Pastel pembe,gök mavi,uçuk sarı ve krem tonları en fazla tercih edilen gelinlik renkleri arasında yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın