Etro 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Etro 2014 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu,Etro İstinyePark Butik ve Beymen mağazalarındaki yerini aldı.

 Etro 2014 bahar-yaz tasarımları

Etro,yeni sezonda tezatlıkla örülü ve detaylı el işçiliğiyle hazırlanan şık koleksiyonuyla göz dolduruyor. Hindiçin’in egzotik çiçekleri ve Osmanlı İmparatorluğu’nun üstün metal işçiliğinin yansımalarını barındıran tasarımlar,kadınları,dişilik ve lüksü vurgulayan bir geziye davet ediyor.

Etro 2014 ilkbahar-yaz koleksiyonu

Elle şekil verilen,Osmanlı çentik tekniğinden esinlenilerek tasarlanan metal plakalar,tüllere işlenerek,şeffaf ve zengin görünümlü kıyafetleri,mont ve atkıları oluşturuyor.Uçuşan ipek kumaşlar ve mikro payetlerle bezenmiş elbiseler,zengin koleksiyonun parçaları arasında yer alıyor.Ayak bileklerine uzanan şal görünümlü elbiseler,diz hizasında biten peştemal etekler koleksiyon hakkında ipucu veriyor.

Etro 2014 ilkbahar-yaz koleksiyonu-1

Metal püskül ve örgüler kumaşların geneline hakim olurken,limon sarısı,mercan kırmızısı,nane yeşili,lavanta ve okyanus mavisi;fildişi ve haki gibi nötr renklerle birleşiyor.

Etro 2014 ilkbahar-yaz koleksiyonu-2

Koleksiyonda yer alan aksesuarlar,metalin ve patchwork’un hakimiyetinde…Kemer,bilezik,küpe ayakkabı ve çanta saplarının ağartılmış metallerle süslendiği koleksiyona,piton ve vatoz derisi gibi egzotik malzemeler bir ağırlık kazandırıyor.

Etro 2014 ilkbahar-yaz koleksiyonu-3

Bir Cevap Yazın