Ofiste Jean Pantolon Nasıl Giyilmeli

Blazer ceketle jean pantolon kombinleri

Giyim konusunda özgür bırakılan işyerlerinde çalışanlar için kot pantolon sıradan bir durum gibi görünse de,çoğu işyerinde sadece haftanın bir günü spor giyime izin veriliyor.İşyerinde spor giyim ne kadar serbest olsa da resmiyetsiz giyinmekte istemeyiz.Birkaç stil ipucu sizi bu konuda aydınlatacaktır.

Ofiste giyilebilecek jean pantolon kombinlerine bir göz gezdirelim.

ofiste-jean-pantolon-kombinleri

1) Koyu renkli jeanler ofis için en uygundur.Siyah,siyahın tonları,gri ve lacivert renkte jean pantolonlar,klasik denim mavisinde olanlar kadar dikkat çekmez.Ofiste boyfriend tarzı jean pantolonlar yerine,düz kesim ya da skinny jean pantolonları tercih etmeniz daha doğru olur.

kot pantolonla resmi kombinler

2) Jean pantolonlarınızı blazer ceketle giyin.Jean pantolonunuzun spor görüntüsünü blazer ceketle resmi bir havaya büründürebilirsiniz.

jean pantolonla nasıl şık olunur

3) Jeanlerinizi gömlekle giyin.Gömleğinizi jean pantolonunuzun içine sokun.Daha feminen bir hava yaratmak istiyorsanız şifon bluzları da kullanabilirsiniz.Kıyafetinizi en son kemerle tamamlayın.

is-hayatinda-jean-nasil-giyilir

4) Topuklu ayakkabıyla giyin.Topuklu ayakkabılar jean pantolonunuzun spor havasını kırmaya yardımcı olur.Daha rahat olmak isterseniz babet de giyebilirsiniz.

salaş hırkalarla jean kombini

5) Hırkalarla birlikte giyin.Hırkalar da blazer ceketler gibi görüntünüze daha resmi bir hava verir.

Bir Cevap Yazın