2014 Mezuniyet Elbisesi Trendleri

Mezuniyet,hayatınızın en güzel ve özel günlerinden biri…Ömür boyu hatırlayacağınız bu gecede şık ve güzel olmayı herkes ister.Mezuniyet gecesinin şık ve stil sahibi kızlarından biri olmanız için 2014 Mezuniyet elbisesi trendlerine göz atalım,ne dersiniz?

2014-dantel mezuniyet-elbisesi

Dantel Mezuniyet Elbiseleri

Dantelin zarif ve şık havasından yararlanabilir ve mezuniyet gecesine dantel bir elbise giyerek katılabilirsiniz.Bu sezon hem kısa hem de uzun dantel gece elbiseleri popüler..Dantel kullanılmış siyah-beyaz elbiseler de sezonun göze çarpan trendleri arasında yer alıyor.

2014-mezuniyet-elbisesi-trendleri

Pastel Pembe-Mint Ve Pudra Tonlarında Mezuniyet Elbiseleri

Pastel renkler uzun süredir trend..Mezuniyet elbiselerinde de durum aynı..Özellikle pastel pembe,mavi,mint ve pudra tonlarının ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

asimetrik mezuniyet elbise modeli

Önü Kısa Arkası Uzun (Mullet) Mezuniyet Elbiseleri

Asimetri trendi 2014 mezuniyet elbiselerini de etkilemiş durumda…2014 yılında özellikle önü kısa arkası uzun elbiselerin popüler olduğunu görüyoruz.

yırtmaçlı uzun mezuniyet elbisesi

Yırtmaçlı Mezuniyet Elbiseleri

Uzun gece elbiselerinde kullanılmış derin yırtmaçlar dikkat çekiyor.

transparan etek detaylı gece elbisesi

Transparan Etekli Mezuniyet Elbiseleri

Mini eteklerin uzun transparan tüllerle tamamlandığı elbiseler oldukça revaçta..Transparan trendi elbiselerin üst kısmında da kendini gösteriyor.

mavi tonlarında mezuniyet elbise modelleri

Mavi Ve Mavi Tonlarında Mezuniyet Elbiseleri

Kobalt mavi,okyanus tonları,lacivert,turkuaz ve pastel tonda maviler mezuniyet elbiselerini süslüyor.

Metalik payetli mini gece elbisesi

Metalik Mezuniyet Elbiseleri

Gümüş,altın ve renkli metalik gece elbiselerinin 2014 yılında oldukça popüler olduğunu söyleyebilirim.Parlak,payetli kumaşlar dışında parlak taşlarla işlenmiş gece elbiseleri de bu sezonun en gözde parçalarından biri…

puantiye desenli abiye elbise

Desenli Mezuniyet Elbiseleri

2014 yılında çiçek desenlerinin yanı sıra puantiye desen mezuniyet kıyafetlerinde sık sık görülüyor.Çizgili ve geometrik desenli elbiseler de görebilmek mümkün…

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın