Kayra Giyim 2014 Özel Koleksiyonu

Denim buz mavisi tunik_kayra

Tesettür markaları arasında ilk sıralarda yer alan Kayra,2014 Özel Koleksiyonuyla bir adım daha ileri giderek biz bayanlara hem şık hem zarif daha da önemlisi rahat bir yaz sunuyor.

Kayra,tesettür giyimdeki ürün çeşitliliğiyle göz dolduruyor.Her zevke hitap eden kıyafetleriyle, stil sahibi bir kadın yaratıyor.Pratik şıklığa ve konfora sahip olmak isteyenler için Kayra’nın 2014 sezon parçaları isabetli bir seçim olur.Ayrıca koleksiyondaki parçalar,gündüzden geceye kullanılabilir özelliğe sahip…

Kayra-2014-Pardesü-Kap-Modelleri

Günlük hayatta giyebileceğiniz gibi iş hayatındaki hanımlar için birbirinden güzel kıyafetler Kayra’nın özel koleksiyonunda yer alıyor.Özel koleksiyondaki parçalarla istediğiniz gibi zevkinize uygun kombinler oluşturabilirsiniz.

Geniş ve dökümlü pantolonları ister tuniklerle isterse gömlek ve ya bluzlarla tamamlayabilirsiniz.Yazın kavurucu sıcaklığını hissettiğimiz şu günlerde ise sizi serin tutacak,aynı zamanda içinde  rahat hissedeceğiniz Kayra’nın pardesü,kap ve ceketleriyle bu yaz oldukça güzel geçecek.

Kayra-denim tulum modelleri

Kayra’da Denim Şıklığı

Bu yaz sezonunda kot parçaların yükselişi hızlı bir ivme kazandı.Her türden kot kıyafetler bu sezonun olmazsa olmazlarından..Kayra da bu trende ayak uydurmuş olmalı ki hem sezon parçaları arasında hem de özel koleksiyon parçalarında yer alan denim modelleri görülmeye değer doğrusu..

Tesettürlü bayanlar,gardırobunuzda denim parçalar yoksa ya da yenilemeyi düşünüyorsanız Kayra’nın denim kıyafetleri bunun için çok uygun diyebilirim.

Kayra Giyim-bohem denim tunikKayra 2014 yeni sezon kıyafetler

Kayra 2014 Özel Sezon Tesettür Kıyafetleri

Bir Cevap Yazın