Gönül Kolat 2014 Tesettür Tasarımlar

Gönül Kolat pembe tunik

Gönül Kolat’ı, daha çok muhafazakar kesimin giyim tarzına hitap eden tasarımlarıyla tanıyoruz.Şık ve zarif tasarımlara imza atan Gönül Hanım,adını markalaştırmış ve açmış olduğu butik ile ürünlerini stil sahibi hanımlara ulaştırmaya çalışmıştır.

Gönül Kolat hello kity li tunik

Gönül Kolat Butik,çalışan,üreten ve sosyal hayatın içinde yer alan bayanların rahatlıkla kullanabileceği kıyafetlerle ön plana çıkıyor.16-30 yaş grubundaki hanımların aradığı kıyafetleri tasarlayan Gönül Kolat,bol ve uzun kıyafetlerle de şık olunabileceğini bizlere kanıtlıyor.Daha çok sadelikten yana olan Gönül Hanım,sahne kıyafetleri gibi gösterişli ve payetli kıyafetler tasarlamıyor.Genelde bu tarz kıyafetlerin yakın akrabaların söz,nişan ve düğünlerinde giyildiğini belirtiyor.

Gönül Kolat Butik Kapalı Elbise Modelleri

Kolat,yaz sezonu için portakal rengi ve bezelye yeşilini kendi modellerinde çok kullanmış.Karışık desenleri günlük kıyafetlerde tercih ederken,abiyelerde şifon ve tafta kullanıyor.

Gönül-Kolat-Tasarım-Etek-Modelleri

Ürünlerinin satışı internette patlayınca Almanya,Fransa,Belçika,Hollanda gibi Avrupa ülkelerine de satış yapmaya başlamış.Türkiye’de ise İstanbul Kadıköy,Ümraniye,Florya,Başakşehir ve Maltepe’de,Bursa Nilüfer’de,Kocaeli Merkez’de,Sakarya Hendek’te ve daha birçok yerde satışı yapılmaktadır.

Gönül Kolat 2014 Tasarımları

Bir Cevap Yazın