Kayra Bayram Özel Koleksiyonu

payet_detay_tunik_orange

Kayra,ölçülü giyinmeyi bir hayat tarzı olarak benimsemiş hanımlar için bayrama özel bir koleksiyon hazırladı.Yaz sıcaklığını hissettirmeyecek özel olarak hazırladığı elbiselerle bu bayramı rahat ve şık geçireceksiniz.

Kayra bayram kıyafetleri

Kayra fanatikleri,Ramazan Bayramını çok daha keyifli geçireceksiniz.Bayramda ne giyeceğim endişesine kapılmanıza gerek yok.Kayra,tüm bu endişelerinizi gideriyor.Aradığınız her türlü giyim parçasını Kayra’da bulacaksınız.

Kayra bayram özel koleksiyonu

Kayra’nın bayram özel koleksiyonu,ince ve terletmeyen kumaşların zarif detaylarla sentezlenip pratik ve rahat bir şıklığa dönüştüğü bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor.

Bu özel kıyafetler,bayramda her anınızda ve her ortamda hayatınıza ayrı bir keyif katacak.Tunik ve pantolonun ağırlıklı olarak yer aldığı koleksiyonda,birbirinden harika elbiseler,gömlekler,etek ve takımlar yer almakta..

Kayra bayram özel koleksiyonu-2

Koleksiyonun çekimine gelirsek,konseptle gayet uyumlu mekanlarda çekilmiş. Hamamönü,Tacettin Dergahı civarı ve Hacı Bayram’ın tarih kokan mekanlarında gerçekleştirilen koleksiyon çekimlerini siz hanımların beğenisine sunuyoruz.

Kayra 2014 Bayram Özel Kıyafetler

Bir Cevap Yazın