Columbia’dan Hayat Kurtaran Teknoloji: ”Outdry”

Columbia ”Outdry” teknolojisine sahip ürünleri ile yağmurlu havalarda sizi kuru tutuyor.Koleksiyonun Columbia patentli en son teknoloji ile hazırlanmış özel su geçirmez ayakkabıları,havadar bir bariyer oluşturarak su sızdırmıyor,ayaklarınızın ıslanmasını önlüyor.

Columbia outdry teknolojisi ayakkabılarColumbia su geçirmez gri-pembe spor ayakkabı

Outdry teknolojisi,ayakkabının kavrama ve esnekliğini arttırmasının yanı sıra daha kuru,daha hafif ve konforlu olmanızı sağlar.Koleksiyon aynı zamanda yüksek teknolojisinin yanında havadar olmasıyla da dikkat çekiyor.

Koleksiyonun giyim bölümü ise yüksek koruma sağlayan yağmurluklardan oluşuyor.En kötü hava şartlarında kuru olmanızı sağlıyor.

Columbia beyaz bayan mont

Columbia markasının yenilikçi ürünlerini tanıttık.Peki Columbia markasını tanıyor muyuz?Bilmeyenler için biraz marka hakkında bilgi vereyim.

Columbia Sportswear,dış giyim,ayakkabı,aksesuar ve ekipman pazarlarının önde gelen firmalarından biridir.Columbia ürünleri,100’den fazla ülkede satılmaktadır.

Siz de Columbia ürünleri ile açık hava keyfini doyasıya yaşayın.En kötü hava koşullarında bile..Columbia‘nın en özel ürünlerine www.columbia.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın