Beymen Club 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Beymen Club 2015 lacivert ceket modelleri

Kadın ve erkek giyimin iddialı markalarından Beymen Club,2014/15 sonbahar-kış koleksiyonunda yer alan parçalarla göz kamaştırıyor.

Koleksiyondaki kıyafetlerin geneline baktığımızda daha çok gündelik yaşama hitap eden parçalara rastlıyoruz.Özellikle de ofiste giyebileceğimiz türden kıyafetler dikkatlerden kaçmıyor.Gündüzden geceye şıklığınızı Beymen Club ile tamamlayın.Sözün özü,kadınlara hitap eden her türlü kıyafeti Beymen Club‘ta bulacaksınız.

Beymen Club 2015 kadın ceketleri

Maskülen ve feminen tarzdaki kıyafetleri bir arada bulabileceğiniz koleksiyonda,rahatlık farklı formlarda hayat buluyor.Koleksiyonda sadece ciddi,iş hayatıyla ilgili klasik takımlar yok.Spor giyime uygun kot pantolonlar,gömlekler,sloganlı sweatshirtler,deri biker ceketler ve slip-on sneakerlar da koleksiyondaki parçalar arasında yer alıyor.

Beymen Club 2015 bayan kışlık bot modelleriBeymen Club 2015 battaniye şal

Beymen Club‘ta kalın topuklu botlarla şıklığınızı tamamlayın.Beymen Club botlar,sonbahar yapraklarından ilham alan süetleri ve konforlu kalın topuklarıyla koleksiyonun yeni vazgeçilmezleri…Ayrıca loafer‘ları da unutmamak lazım.Bu sezon,loafer‘lar metalik yansımalarla feminenleşiyor.

Beymen Club yeni sezon metalik loafer

Beymen Club 2015 Yeni Sezon Koleksiyonu

 

 

Bir Cevap Yazın