Bu sonbahar, LCW Jeans ile farkı keşfedin!

Sonbahar’ı LC Waikiki jeanleriyle Karşılayın!

Moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki, yenilenen denim koleksiyonu LCW Jeans ile sonbahara damgasını vuruyor. Sezon trendlerini modern, şık ve rahat denimlere taşıyan LCW Jeans, “Farkı Keşfet” mottosu ile gardıropların anahtar parçası olan denimleri yeniden yorumluyor. Kadın ve erkekler için hazırlanan denim pantolon ve ceketler, farklı kesimleri, yıkamaları, rahat kalıpları ve kumaşları ile dikkat çekiyor.

LC Waikiki 2014 sonbahar denim koleksiyonu

Türkiye’nin moda perakende lideri LC Waikiki, yenilenen denim koleksiyonu LCW Jeans ile denim modasına da yön veriyor. LCW Jeans koleksiyonu modern tasarımları, rahat kesimleri ve esnek kumaşları ile öne çıkıyor.

Kadın denim koleksiyonunda vintage esintisi devam ediyor.

LCW Jeans’in kadın koleksiyonunda Skinny jean’ler önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da güncelliğini koruyor. Yüksek belli, süper dar kesimli ve esnek denim kumaşa sahip “Jegging’ler’’ vintage tarzını günümüze taşıyor. Sezonun gözde modellerinden “Boyfriend’’ denimler, daha rahat kesimli, yamalı ve eskitme tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Jean’lerde çizme paça ve ispanyol paçalar dikkat çekici detaylar arasında yer alıyor.

LC Waikiki 2014 sonbahr kot pantolon modelleri

Sezonun trendlerine uygun olarak, denim pantolonlar denim gömleklerle kombinleniyor. LCW Jeans’in kadın koleksiyonundaki ceketlerde farklı kalıp seçenekleri bulunuyor. Koleksiyonda kısa ceketler, klasik jean ceketler, örme kumaşlarla daha sportif etki yaratan jean ceketler öne çıkıyor.

Erkekler için modernizm ve rahatlık denimde buluşuyor.

LCW Jeans, erkek koleksiyonunda da rahat, kullanışlı ve modern çizgisiyle dikkat çekiyor. LCW Jeans’in Slim Fit modelleri, bu sezon ekstra dar kesimlerle karşımıza çıkıyor. Farklı yıkama ve renk alternatifleri sunan koleksiyonda lycralı denim kumaş kullanımı dar modellerde bile hareket özgürlüğü sağlıyor. LCW Jeans, denim rahatlığının keyfini çıkarmak isteyen erkeklere, farklı kesimlerdeki modelleriyle birçok alternatif sunuyor.

LCW 2014 yeni sezon jean kıyafetler

Vintage tarzını modern çizgilerle birleştiren, fark yaratan yıkamalar ve aksesuar detaylarıyla zenginleştiren LCW Jeans, kendine güvenen ve rahatlıktan ödün vermeyen erkeklerin denim rehberi olmayı, onlara kendilerine özgü bir stil kazandırmayı hedefliyor.

Bir Cevap Yazın