Longchamp 2014 Sonbahar Çanta Koleksiyonu

Longchamp’dan Sonbahara Çarpıcı Bir Merhaba!

Longchamp 2014 sonbahar çanta modelleri

Longchamp, bu sonbahar Le Pliage Heritage ile 65 yıl öncesini günümüze taşıyor. İkonik Le Pliage modelinden ilham alınarak tasarlanan, gelenekselliğin ve modernizmin mükemmel birlikteliğini yansıtan Le Pliage Heritage, 2014 Sonbahar sezonuna Longchamp‘in yeni it bag’i olarak damgasını vuruyor.

Longchamp 2014 yeni sezon çanta modelleri

Le Pliage’ın yukarı doğru genişleyen dikdörtgen formunun modern bir tarzla yeniden yorumlandığı Le Pliage Heritage modelinde, kenarlarda kullanılan kontrast vurgular çantanın üç boyutlu şeklini daha da ön plana çıkarıyor. Kapak bölümünde yer alan altın renkli metal Longchamp logosu bir diğer lüks detay olarak karşımıza çıkıyor. Klasik saplarının yanı sıra çıkarılabilir uzun askılarıyla elde, omuzda hatta çapraz olarak da kullanılabilen Heritage serisi, her askı ile farklı bir tarza bürünüyor.

Longchamp 2014 yeni sezon tote çanta modelleri

Modern şehir şıklığını yansıtan ve beş farklı rengi bulunan çantanın siyah ve amber modelleri zamansız şıklığı simgelerken, kırmızı, yaban mersini ve ekru tonları ise göz kamaştırıyor.

Longchamp_bu senenin modası çantalar

Koleksiyonun özel olarak ince ve yumuşak tüylerle kaplı buzağı derisinden üretilen Le Pliage Heritage Luxe serisi her zaman gözlerin üzerinde olmasını isteyenlere hitap ederken, camel, karmen kırmızı,nane yeşili ve metal tonlarındaki leopar desenli modeli ise sofistike bir tarz sunuyor.

Longchamp 2015 Bayan Çanta Modelleri

Bir Cevap Yazın