Michael Kors 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Son yılların en gözde modacılarından Michael Kors,2015 ilkbahar-yaz sezonunda çiçeklerin egemenliğinde mutlu,romantik tasarımlarıyla sade bir zarafet sunuyor.

Michael Kors 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda nergis,morsalkım ve sardunya renklerinin ferahlatıcı etkisi göze çarpıyor.Zarif ekrular ve asil siyah uçuşan tüllerde hayat buluyor.Bahar dallarını anımsatan süslemeler ve yaz çiçeği işlemeleri mevsimin bütün enerjisini tasarımlara taşıyor.

Michael Kors Spring 2015 collection

Michael Kors 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu‘nun sıcak ve içten ruhu,desenlere de yansıyor,grafikler,ekoseler ve çizgililer,sade kesimler ve düz renk parçalarla harika bir kombinasyon oluşturuyor.Kabarık diz altı kloş etekler romantik ve feminen bir duruş sergiliyor.

İlkbaharın serin akşamlarının kurtarıcısı slim-fit jeanler ve bilekte biten pantolonlar,renkli oversize trençkotlar ve denizci stili ceketlerle tamamlanıyor.

Aksesuarlarda ise sadelik ön planda…Uzun askılı çantalar nostaljik detaylarıyla geçmişi anımsatırken el işi dikiş detayları da gözlerden kaçmıyor.Bilekten bağlanan düz ayakkabılar ise şıklığı rahatlıkla buluşturuyor.

Michael Kors 2015 İlkbahar-Yaz Katalog

Bir Cevap Yazın