Sefa Merve Yeni Sezon Saf İpek Şal Modelleri

Şallar, pratik kullanımı ve modern duruşu ile son zamanlarda kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Sefamerve, sonbaharın ilk günleri için hazırladığı el dokuması ipek şal modelleriyle, stil sahibi hanımlara serin günlerde kullanabilecekleri yumuşacık ve şık bir seçenek sunuyor.

Sefamerve’nin % 100 doğal saf ipek şalları, bu sonbahara damgasını vuruyor.

Sefa merve mercan çiçek desenli şal modelleriSefa merve mor çiçek desenli ipek şalSefa merve saf ipek şal modelleriSefa merve su yeşili ipek şal modelleri

 

Sezonun en güzide tasarımları arasında yer alan Safir’in şal modelleri, tezgahtan vitrine uzanan hikayesiyle de hayranlık uyandırıyor. Özel olarak seçilen kozalar, kara tezgahlarda incecik iplikler haline getirilerek, tamamen doğal boyalarla renklendiriliyor. Günde sadece tek bir şalın üretilebildiği 3 kişilik el dokuması tezgahlarda hazırlanan şallar, Sefamerve farkıyla moda tutkunu kadınların beğenisine sunuluyor. Evlatlarınıza ve torunlarınıza hediye bırakabileceğiniz, geleneksel yöntemlerle üretilen bu zarif ipek şallar tamamen doğal boyalarla hazırlandığı için hiçbir kanserojen madde içermiyor.

Safir ipek şal modelleri şimdi sefamerve.com‘da…

Bir Cevap Yazın