2015 Ayakkabı Dolabı Modelleri

 

modern ayakkabi-dolaplari

Eskiden ayakkabı dolapları hantal ve büyük olurdu.Evlerin alan büyüklükleri ihmal edilerek bu hantal dolaplar yerleştirilir,görsellik ve estetik açıdan hoş bir görüntü ortaya çıkmazdı.Şimdilerde ise bu ağır ve hantal mobilyalar yerini daha minimalist ve modern ayakkabı dolap modellerine bıraktı.

Evlerinde kendiliğinden ayakkabı dolapları olmayanlar için her bütçeye uygun ayakkabı dolapları bulabilmek mümkün…Çok büyük bir eve sahipseniz belki eşyalarınız için bir odayı ayırabilir ve ayakkabılarınızı da bu odaya koyabilirsiniz.

evidea-mobilyalar-vintage ayakkabilik-819 TL

2015 ayakkabı dolabı modellerine baktığımızda,her bütçeye ve zevke uygun seçenek sizleri bekliyor.Peki ayakkabı dolabı seçerken nelere dikkat edilmeli? Öncelikle evinizin genel tarzına uygun olanlar seçilmeli…Evinize ilk kez gelmiş olan misafirlerinizin ilk göreceği mobilya, ayakkabı dolaplarıdır.İlk izlenim önemlidir,Bunu göz önünde bulundurarak evinize uygun minimalist ve fonksiyonel bir ayakkabı dolabı seçmelisiniz.

Çok farklı tasarımları olan ayakkabı dolabı modelleri,akrilik olanlardan tutun doğal ahşap malzemelerinden üretilen dolaplara kadar her çeşidini bulmak mümkün…Bunların yanında portatif ayakkabı dolapları da çok ilginç modelleri ile karşımızda…

Bu Senenin Modası Ayakkabı Dolap Modelleri

Bir Cevap Yazın