Kiğılı 2015 Yeni Sezon Erkek Triko Kazak Modelleri

Kiğılı 2014-2015 sonbahar-kış erkek koleksiyonu

Kiğılı,kurulduğu günden beri çağdaş erkeğin gardırobunu şekillendiren en önemli markalardan biri oldu.Yıllara meydan okuyan yenilikçi kimliği ve dünya standartlarındaki koleksiyonları ile her zaman ilk sıralardaki yerini korudu.

Her yaştan erkeğe farklı seçenekler sunan kreasyonları, haftanın yedi günü en konforlu giyim deneyimini yaşatmak için tasarlandı. Yoğun bir iş toplantısında içinde özgürce hareket edebileceğiniz takım elbiseler, bir Pazar kahvaltısında sizi şıklığıyla bütünleştiren casual tasarımlar, katıldığınız özel davetlerde sizi taşıyabilecek kalitede smokinler veya dostlarınızla gittiğiniz bir kayak turunda sizi sımsıcak saracak trikolar Kiğılı deneyimini zenginleştiren öğelerden bazıları.

Kiğılı, öz güveni sağlam, hayatı dolu dolu yaşayan, akılcı ve başarılı erkeklerin tercihi.Kiğılı‘da bu değerleri yansıtan yenilikçi ve rafine tasarımlar yaratarak farkını ortaya koyuyor. Dünya üzerinde yaşayan her erkeğin şık, kaliteli, konforlu ve trendy giyinmesi için Kiğılı,markasını her gün geliştirmeye devam ediyor.

Kiğılı 2015 Sonbahar Kış Erkek Kazak Katalog

 

Bir Cevap Yazın