DeFacto 2015 Homewear Koleksiyonu

DeFacto 2015 bayan pijamalar

Eğlenceli ve stil sahibi koleksiyonları ile dikkat çeken DeFacto, yeni sezonda oluşturduğu Homewear Koleksiyonu’yla evleri renklendiriyor. Sevimli karakterlerin ve lisanslı ürünlerin yer aldığı seride kombinlenebilen alt – üst parçalar ve sabahlıklar öne çıkıyor.

DeFacto 2015 erkek pijama modelleri

Evinde de şıklık ve rahatlıktan vazgeçmek istemeyenler için DeFacto tarafından hazırlanan Homewear Koleksiyonu, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtıyor.

DeFacto 2015 ev giyim koleksiyonu

Trendy desenleri ve sevimli karakterlerle buluşturan markanın yeni koleksiyonunda açık pembe, saks mavisi, gri ve bej karışımlı melanj kumaşlar kapalı havaları renklendiriyor. Yumuşacık tuşeli ve polar kumaşlar kullanılarak hazırlanan Homewear Koleksiyonu, ev modasının vazgeçilmez desenleri; kalpler, ekoseler ve puantiyelerle canlanıyor.

DeFacto bayan pijamalar 2015

Ailenin yaramaz çocuğu Fırat ve çocukluğumuzun sessiz karakteri Snoopy’nin şenlendirdiği koleksiyonda ayrıca DeFacto’nun yıllardır koleksiyonlarında yer verdiği kedi karakteri de karşımıza çıkıyor.

DeFacto 2015 homewear koleksiyonu

Yeni tasarımlarla zenginleştirilen 3 farklı ürün tipinin yer aldığı koleksiyonda, alt ve üst parçalar ayrı olarak satışa sunulurken takım olarak da kombinlenebiliyor. Bunların yanı sıra soft dokuları ve takımlarla bir örnek desenleri ile sabahlıklar da evlere rahatlık ve huzur getiriyor.

DeFacto snoopy baskılı pijama takımı

DeFacto 2015 Homewear Koleksiyonu’yla rahatlık ve şıklığın keyfini evinizde yaşamak için en yakın DeFacto mağazasına uğrayabilir ya da alışveriş keyfini internetten yaşamak için www.defacto.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın