DKNY 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Amerikalı hazır giyim markası DKNY,2015 ilkbahar-yaz sezonu için hazırladığı koleksiyonunu Mercedes-Benz New York Moda Haftası kapsamında düzenlediği bir defileyle tanıttı.

Dkny 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonu_1

Markanın yaratıcısı Donna Karan‘ın imzasını taşıyan koleksiyon,pilileri,geometrik desenleri,payet ve ahşap boncukları,bomber ceketleri,V yaka tunikleri,çizgili desenleriyle dikkat çekiyor.

Dkny 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonu_2

Çok renkli ve desenli kıyafetlerin adeta dans ettiği koleksiyonda,renklerin,geometrik şekillerin ve çizgilerin birbirine karıştığı cıvıl cıvıl enerjik havasıyla insanları hipnoz ediyor desek yanlış olmaz.Kat kat giydirilen mankenler,farklı kumaş türlerinin aynı kombinde kullanılması,spor ve şık detayların bir arada kullanılması,sezonun trendi olan baştan aşağı trikolar ve monokrom stil 2015 ilkbahar-yaz sezonunda nelerin trend olacağını önceden haber veriyor.

Dkny 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonu_3

Dar ve mini boy kloş eteklerin yanında bu eteklerle aynı kesime sahip elbiselerin koleksiyonda epeyce yer alması,yeni sezonda sokak modası trendleri hakkında bizleri bilgilendiriyor.Metalik,pile ve püskül detaylar kıyafetleri hareketlendirirken,baştan aşağı delikli modeller de transparan trendinin daha da popüler hale geleceğini vurguluyor.

Dkny 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonu_4

Bomber ceketlerin,parkaların ve trençkotların ayrı bir hava kattığı DKNY 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda beyaz spor ayakkabılar,platform sneakerlar ve sandaletler dikkat çekici…Çanta olarak ta,farklı boyutlara sahip çantalar ile clutchlar ve torba çanta modelleri kullanılmış.

Dkny 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonu_5

Renkli ve desenli bir dünyaya giriş yapmak istiyorsanız DKNY‘ın büyülü koleksiyonuna göz atmaya ne dersiniz? O zaman buyurun galerimize…

DKNY 2015 İlkbahar/Yaz Katalog

Bir Cevap Yazın