Hotiç 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

 

2015 bot ve çizme trendleri

Bu kışın trendlerini  Hotiç‘in en yeni ayakkabı ve bot modelleriyle siz belirleyin. Hotiç‘in kadın ve erkek koleksiyonuyla farkınızı ortaya koyun.

Hotiç 2015 kış sezon trendleri

Kadın koleksiyonunda kapitone,fermuar ve zincir detayları ile farklı ve özgün bir tarz yaratırken,düz tabanlar,kısa topuklar,bağcıklar ve kalın tabanlar günden geceye rahat bir geçiş yapmanızı sağlıyor.2014/2015 kış sezonunda 60’lı yılların modası,zengin malzemeler ve cesur renkler ile yenilenerek cesur bir görünüm kazanıyor.Chelsea botlar,dizde botlar ve loaferlar sezonun olmazsa olmazı…

Hotiç 2015 sonbahar-kış kadın çanta koleksiyonu

Sezonda dikkat çeken renkler ise kan kırmızısı,derin mavi ve bebek mavisi…Bu canlı renkler tay derisi ve süet kumaşlarda ön plana çıkıyor.Kahverengi,yeşil ve griler sezonda karşımız çıkan diğer çarpıcı renkler…

Hotiç 2015 sonbahar-kış erkek koleksiyonu

Erkek koleksiyonundaki antrasit ve toprak tonları,baskılı deriler ve kauçuk tabanlarla birleşerek rahat ve sportif bir görünüm kazandırıyor. Militer etkiler bu koleksiyonda da kendini gösteriyor.Haki,bej ve toprak tonları kamuflaj desenlerin yeniden yorumlanmasıyla hayat buluyor.Çanta ve aksesuarlarda ön plana çıkan military tarzı,asker postallarıyla daha da etkisini arttırıyor.

Hotiç 2015 erkek military botlar

Sezonun öne çıkan trendlerinden birisi olan Oxford ayakkabılar ise,komfort tabanlarda renklenirken,sarı,mavi ve vişne tonları Hotiç erkeğine özgürlük vadediyor.

Hotiç 2015 Sonbahar/Kış Kadın-Erkek Katalog

Bir Cevap Yazın