Marc Jacobs 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Marc Jacobs 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonu_1

Amerika’lı ünlü tasarımcı Marc Jacobs,2015 ilkbahar-yaz koleksiyonunu New York Moda Haftası kapsamında düzenlediği bir defileyle tanıttı.

Marc Jacobs 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonu_2

Koleksiyonda,narin kumaşlar üniformalı modellerle buluşuyor.Bütünüyle üniformalardan oluşan koleksiyona oversized bedenler hakim…Büyük cepler,düğmeler,kemerler kıyafetleri tamamlayan detaylardan…

Marc Jacobs 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonu_3

Tasarımcıların koleksiyonlarında askeri üniformaları andıran kıyafetlere yer vermesi,sokak modasında da bu tarz kıyafetlerin popüler olmasına neden oldu.

Marc Jacobs 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonu_4

Marc Jacobs 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda, kaba kumaşların yanında ipek,saten,organze gibi narin kumaşların askeri üniformalarla nasıl sentezlendiğini göreceksiniz.Bu seksi kıyafetlerin tamamlayıcıları ise terlikler ve Mary Jane tarzı ayakkabılar...Ayrıca kombinlerde postacı çantaları,krokodil baskılı çantalar,sırt çantaları ve zincir saplı çantalar kullanılıyor.

Marc Jacobs 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonu_5

Defilede ise modellerin saçları da oldukça gösterişli…Bob kesim saç kesimini vurgulayan defile,2015 ilkbahar-yaz sezonunun saç trendlerinin sinyallerini veriyor.

Marc Jacobs 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonu_6

Marc Jacobs 2015 ilkbahar-yaz defilesinden kareler galerimizde…Fotoğrafları tıklayıp kıyafetler daha yakından bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın