Bu Senenin Modası Oversized Şallar

Oversized şalları bağlama teknikleri

2015 trendlerinden oversized detaylar,kabanlar,paltolar,kazaklar,hırkalar,ceketler derken şallara ve atkılara da sıçradı.Bu kış,sokaklarda oversized şallardan geçilmeyecek.Her bayanın boynunda bu şallardan ve atkılardan göreceğiz sanırım.

Bu senenin modası ekose şal modelleri

Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından olan atkılar ve şallar, pötikare ve ekose desenleriyle karşımıza çıkıyor.Soğuk havalarda kurtarıcımız olan atkıları ve şalları doğru ve yerinde kullanırsak şık ve stil sahibi olmamız kaçınılmaz…Malum her şey detaylarda gizlidir.

2015 oversized şal modelleri

2015 sokak modasında oversized şallar

Oversized atkı ve şallarınızla,oversized kabanlarınızı,montlarınızı,parkalarınızı ve deri ceketlerinizi rahatlıkla kombinleyip stilinizi sokak modasına uyarlayabilirsiniz.Ben bu tarzı daha çok deri ceketlere yakıştırıyorum.Çünkü zaten geniş,hacimli olan atkıları,kısa ve üzerinize oturan ceketlerle kombinlerseniz olduğunuzdan fazla görünmezsiniz.

En güzel oversized büyük şal modelleri

Bu senenin modası oversized büyük şal ve atkılar

Oversized atkı ve şalları çeşitli markalarda bulabilirsiniz.Zara,H&M,Koton gibi…Ayrıca aksesuar satan çoğu yerde bu atkı ve şalları görebilirsiniz.Eğer marifetli ellere sahipseniz kendiniz de örebilirsiniz.

2015 oversized şal trendi

2015 modası büyük atkı ve şal modelleri

Oversized şallar ve atkılar bu senenin trend topic‘i olmaya aday…Hem rahat,hem nostaljik hem de epey kullanışlı olan bu parçalardan mutlaka edinmelisiniz.Bu tarz atkı ve şalları boynunuza birkaç kez dolayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın