Cacharel 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

 

Cacharel 2015 erkek yelek modelleri

Erkek giyimin önde gelen markalarından Cacharel‘in 2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu Barselona‘dan esinleniyor.

Cacharel 2015 mavi erkek takımı

Cacharel,yeni sezonu Akdeniz mavisiyle karşılıyor.Lacivert ve mürekkep rengi gömlek ve yelekler,denimler,mix&match yapılabilecek takımlar ve kombinler Cacharel erkeğinin özgün tarzını yansıtıyor.

Cacharel 2015 erkek palto modelleri

Cacharel,2015 yeni sezon koleksiyonunda doğadan ve şehrin enerjisinden ilham alıyor.Barselona’nın mimarisi,kendine ait dokusu Cacharel 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonuna yansıyor.

Cacharel 2015 erkek takım modelleri

Erkeklerin özgür,keşif tutkunu yönlerine hitap  eden Cacharel,stil sahibi erkeklere saf bir şıklık sunuyor.Kaliteli kumaş ve farklı kalıplarıyla tamamen kişiye özel tasarımları bir araya toplayan Cacharel 2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu,mevsime özel uyarlanmış olsa da 4 mevsime esneklik gösteriyor.

Cacharel erkek giyim tasarımları 2015

Akdeniz mavisinin tüm tonlarının öne çıktığı tasarımlarda, lacivertten mürekkebe, çivitten toz mavisine kadar farklı seçenekler bulunuyor. Renk skalasındaki maviler, sumak tonundaki mürdüm ve toprak renkleri ile birleşiyor. Desenlerde ise çizgiye karışan ekoseler, kaz ayağının içinde balıksırtı çizgiler, mikro desenler görülüyor.

Cacharel 2015 erkek paltolar

Cacharel’in günlük hayatın rutinine uyum sağlayan ve vücuda hareket özgürlüğü veren tasarımlarında mix&match yapılabilecek takımlar öne çıkıyor. Takımlar, ister bir bütün isterse farklı parçalarla kombinlenerek kullanılsınlar, erkeği gündüzden geceye taşıyor. Cacharel klasiği haline gelen kareli desen takımlar da istenirse farklı parçalarla kombinlenerek şık alternatifler için çözüm oluyor.

Cacharel 2015 erkek triko modelleri

Cacharel’in 2015 yeni sezon koleksiyonunda, gömlek ve yelekler de dikkat çekiyor. Gömleklerde şambri hafif melanj kumaşlar, makro ekose desenler, çizgili ve beyaz yakalar, şal desen, çiçek baskılar ve Oxford gömlekler dikkat çekiyor.

Cacharel 2015 kış takım modelleri

Gömlekler, sıcak tutan, ağırlığı 100 gramı geçmeyen hafif yeleklerle kombinleniyor. Cacharel’de trikodan dokumaya kadar birçok yelek seçeneği, şıklığın tamamlayıcısı oluyor. Cacharel koleksiyonundaki yün balıkçı yaka, V yaka triko kazaklar, şehrin tüm enerjisini yansıtıyor.

Cacharel 2015 kış erkek giyim modelleri

Yeni sezon koleksiyonunda konforlu pantolonlar ile şehirli şıklık tamamlanıyor. Esnekliği sayesinde rahat hareket kabiliyeti sağlayan, bir o kadar da fit duran Koton pantolonlar, yün görüntüsüne sahip yüzde yüz pamuk kumaş pantolonlar, ultra rahatlık sağlıyor.

Cacharel erkek blazer ceket

Genç ve enerjik bir stili yansıtan denimler de Cacharel’in yalın çizgileriyle buluşuyor. Denim dokular, Cacharel tasarım atölyelerinde alışılan gündelik duruşundan sıyrılıyor ve hafta sonu tekelinden çıkıyor. Çok daha karizmatik bir hale gelen denim gömlekler ve pantolonlar, keyif kaçamaklarında giyilebilecek kadar rahat, iş toplantılarına gidilebilecek kadar şık.

Cacharel 2015 lacivert erkek mont

Cacharel koleksiyonunda bu sonbahar yün kaşmir paltolar ve kürklü kapüşonlu montlar gezgin erkeklerin içini ısıtıyor. Mermer dokulu gri antrasit, indigo, kazayağı desenli, kürk yakalı birçok farklı seçenekleri olan paltolar, şehirli erkeğin şıklık sırrı oluyor.

Bir Cevap Yazın