Midi Eteklerle Doğru Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

2014/2015 sonbahar-kış sezonunun trendlerinden olan midi etekler, ne tür ayakkabılarla giyilmeli?İşte bu konuda size naçizane tavsiyeler vereceğim.

Sezonun popüler parçalarından olan midi etekler,farklı kumaş ve modellerle karşımıza çıkıyor.Deri,desenli,kemerli,kabarık veya dar kesimli olan midi etekler,genellikle cut-out bluzlarla yada bol kesim kazaklarla kombinleniyor.Peki ayakkabı olarak ne kullanacağız?

sonbahar-kış-midi-etek-modelleri-2015

Soğuk havalar için pamuklu kıyafetler sizi çok sıcak tutar.Belden kemerli salaş bir midi etekle birlikte uzun diz üstü çizme kullanabilirsiniz.Kışın ince çorapla dolaşamam üşürüm diyorsanız bu kombin sizin için çok uygun..

En yeni midi tütü etek kombini

Zıt renklerin birlikteliği çok uyumlu olabiliyor.Lacivert,beyaz ve yeşil ekose kombini pek fazla birbirine uymasa da kahverengi kemer ve çizme uyumu bu durumu tamamen değiştirebilir.Böyle birbirine zıt renkleri ve desenleri farklı aksesuarlarla veya ufak ayrıntılarla birbirine yakıştırabilirsiniz.

2015 midi etek kullanma önerileri

Siyah beyaz ikilisiyle kırmızının uyumu da çok şık duruyor.Kabarık midi eteklerle birlikte,ya stiletto yada topuklu bot giymenizi tavsiye ederim.

pileli-saten-midi-etek-modelleri

Eteğin en önemli tamamlayıcısından olan çorapların kullanımı da çok önemli..Mini,pilili ve volanlı eteklerde kalın çorap,kloş büyük eteklerde ise soket iyi duruyor.Midi boy eteklerin çorapsız kullanımı da daha güzel duruyor.

2015 En Güzel Midi Etek Kombin Modelleri

Bir Cevap Yazın