Rugan Parçaları Nasıl Kullanmalıyız?

Sade bir şıklıktan yanaysanız bu yazıyı okumadan geçmeyin derim.Modası hiçbir zaman geçmeyen parçalardan biri de rugan…Annelerimizin eski ayakkabıları arasında da bolca rugan görebiliriz.

Ayakkabılar,çantalar,kemerler,cüzdanlar ruganın ihtişamıyla vitrinlerde yer alıyor.Bazı zamanlar trend düşüşü yaşasa da her kadının dolabında en az bir tane rugan vardır.

unlulerin-rugan-ayakkabi-kombinleri

Peki ruganı nasıl kullanmalıyız? Rugan kurtarıcıdır,sade bir kıyafeti ruganla hareketlendirebilir,sade bir şıklık yakalayabilirsiniz.Kıyafetiniz abartılıysa rugandan uzak durun.

en-guzel-rugan-ayakkabi-kombinleri

Tek renk ve sade ruganlar kıyafetinize uygun olabilir fakat sakın gösterişli ve süslü kıyafetlerle detaylı ruganları kullanmaktan kaçının.Detaydan kast ettiğim kurdeleler,fiyonklar,zincirler,taşlar,metal zımbalar,vb…

Armani-Jeans-Rugan-Canta-Modelleri

Eğer kıyafetinizde 2’den fazla renk bulunuyorsa birkaç rengin bulunduğu ruganları kullanmayın.Aynı şekilde ruganı parlak deri kıyafetlerle birlikte kullanmayın.Dikkat çekmek koltuklarımızı kabartır fakat bu kadar çok parıltı sizi ucuz gösterecektir.

rugan-ayakkabi-kombinleri

Rugan ayakkabılarla çok uzun süre ayakta durmayın.Çünkü rugan ayakkabıların hava geçirgenliği çok düşüktür.Ayrıca deri ayakkabılara göre daha sert oldukları için rugan ayakkabılarınızın daha rahat olmasına özen gösterin.

rugan-ayakkabi-kombin

Rugan çantaların kullanımına gelirsek,büyük bir rugan portföy çantayla hem gündüz hem de gece şık olabilirsiniz.Eğer büyük bir kol çantası tercih ederseniz bol detaylardan kaçınmanız gerekir.

Bir Cevap Yazın