Tergan Yeni Yıla Damgasını Vuracak

Tergan 2015 yeni yıl ayakkabı-çanta modelleri

Ayakkabı ve çanta modasının öncü markası olan Tergan, yeni yılı birbirinden özel tasarımlarla karşılıyor. Yılbaşını konforlu ve emin adımlarla karşılamak isteyenler, stillerini koleksiyonda yer alan modellerle tamamlıyor.

Tergan kırmızı süet ayakkabı-kırmızı çanta

Sezon trendlerini kalite ve şıklıkla harmanlayan Tergan, unutulmaz geceye ayakkabı ve çanta modelleriyle ortak oluyor. Kadınlar kırmızıyla bütünleşen markanın topuklu ve çizme tasarımlarıyla göz dolduruyor. Yeni yılın rengi olan kırmızı ve bordo koleksiyonda hakimiyetini korurken, kült siyah renk taş detaylarıyla buluşarak özel geceye dahil oluyor. Metal detaylı bootie modelleri farkındalığını ortaya koymak isteyen kadınların vazgeçilmez parçası oluyor.

Tergan 2015 bayan bot modelleri

Erkekler markanın klasik rugan ayakkabılarıyla şıklığı keyfe dönüştürüyor. Klasik ve trendi modeller ön plana çıkıyor. Bağcıklı modellerin yanı sıra bağcıksız ayakkabılarda koleksiyonda yerini alıyor.

Tergan rugan-deri erkek ayakkabısı

Tergan 2015 bayan botlarTergan siyah süet bot modelleriTergan siyah topuklu bayan ayakkabılarTergan 2015 yeni yıl bayan çanta-ayakkabı modelleri

Bir Cevap Yazın