Kinetix 2015 Atkı-Bere-Eldiven Modelleri

Kinetix 2015 atkı-bere-eldiven modelleri

Hareketli yaşam tarzını benimseyen herkese hitap eden Kinetix, ayakkabılarıyla olduğu kadar aksesuar grubuyla da enerjisini yansıtıyor. Kış ayları için vazgeçilmez olan atkılar, bereler, eldivenlerle Kinetix; her yaş grubuna özel rengarenk alternatifler sunuyor.

Kinetix_gri ponponlu bere-17 TL

Soğuk kış günlerinde vücudumuzu korumak ve ısınmak için sıcacık aksesuarlara ihtiyaç duyuyoruz. Özellikle yünlü seçenekler bu ihtiyacımızı karşılamak için ideal! Isınmak kadar aksesuarlarınızla tarzınıza hareket katmayı da önemseyenlerdenseniz Kinetix’in aksesuar grubuna göz atmalısınız. Kadın, erkek ve çocuklar için onlarca model sunan Kinetix’te erkekler lacivert, siyah, gri gibi klasik renkler; kadınlar ve çocuklar da pembe, mavi, mor gibi canlı tonlarla renkleniyor.

Kinetix_pembe atkı-13 TL

Hem boyunluk hem bere olarak kullanılabilen büzgülü polar bereler rahat kullanım avantajı sunarken; saç örgülü ve ponponlu modeller de sezon modasını yansıtarak eğlenceli bir görünüm sunuyor. Telefon ve tabletleri kullanırken çıkarmak zorunda kaldığımız eldivenlere Kinetix farklı bir boyut getiriyor. Akıllı telefonlar ve tabletlerle kullanım için ideal olan dokunmatik ekran eldivenleriyle soğuk havalarda da dijital dünyadan kopmayacaksınız. Üçlü renk bloklarının yer aldığı erkek atkıları, kulakları soğuktan koruyan renkli kulaklıklar ve daha birçok alternatifle Kinetix’in aksesuar koleksiyonunda tarzınıza en uygun modelleri bulabilirsiniz.

Kinetix_mor bere-10 TL

Kinetix’in kış koleksiyonunu tüm FLO ve Sport in Street mağazalarında, www.flo.com.tr‘de ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın