Banana Republic 2015 İlkbahar Koleksiyonu

Banana republic bayan ceketler

Banana Republic 2015 İlkbahar koleksiyonuna bu sezon nötr renkler ve denim damgasını vuruyor. Sezonun geneline hakim olan uçuk renkler mükemmel kombinler için anahtar parçaları oluştururken uçuk pembe ise sezonun vazgeçilmez rengi oluyor. Sezonun en havalı stillerini yaratmak için modern çizgileri griler, siyahlar ve indigo tonları ile buluşturan koleksiyonuyla Banana Republic şık ve stil sahibi bir baharın habercisi oluyor.

Banana republic 2015 erkek giyim modası

Yeni fitleriyle genişleyen ve mavinin tüm tonlarını barındıran yeni denim koleksiyonu kadınlar için taze bir stil öneriyor. “Karşı konulamaz denim” mottosuyla öne çıkan modeller ipek gömleklerin ya da tül ve file detaylı sweatshirtlerin üzerine alınan farklı tarzlardaki ceketler ile tamamlanıyor. Baharın habercisi uçuşan elbise ve etekler de farklı desen ve kesimleriyle koleksiyondaki yerini alırken, sade tarzınızı canlandırabileceğiniz yumuşak derili çantalar ve taşlı kolyeler stilinizi zahmetsizce tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Banana republic 2015 ilkbahar koleksiyonu

Banana Republic 2015 İlkbahar Koleksiyonu erkeklere de baştan aşağı çabasız şıklık ve stil sahibi bir görünüm sunuyor. Erkeğin yakaladığı şıklığın oldukça önemli olduğunu vurgulayan Banana Republic, kadın koleksiyonunda olduğu gibi tarz sahibi erkeklerin gardıroplarında da nötr renklerin kilit parçalar olacağının haberini veriyor. Açık griler, siyahlar ve toprak tonları sezonun başlıca renklerini oluşturuyor.

Banana republic 2015 erkek giyim

Bu sezon denimler gardıropların vazgeçilmezi olurken, Banana Republic erkekleri Premium Slim Coated denimlerini şık blazerlarla kombinleyerek hem iş yerinde hem akşam yemeğinde şıklığını koruyor. Erkeklerin koleksiyonda en fazla ilgisini çekecek parça ise pamuklu stretch kumaştan üretilen Bedford Chino pantolonlar ve markanın zamansız denim modeli Traveler Jean oluyor.

Banana republic 2015 bayan çizgili breton bluz

İlkbahar 2015 Koleksiyonu, Banana Republic mağazaları ve www.bananarepublic.com.tr’de satışa sunuluyor. Banana Republic’teki kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için website ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın