Clarks 2015 Yeni Sezon Kadın Ayakkabıları

Clarks 2015 yeni sezon bayan ayakkabı modelleri

Modern şıklığını tamamlayıcı ayakkabısı Clarks, 189 yıllık iddiasını 2015 yılında da sürdürüyor. Her adımda iddialı şıklığını ortaya koyan tasarımlarıyla Clarks, yeni sezonun vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor!

Clarks 2015 bantlı babet modelleri

Ayakkabıda bir İngiliz fenomeni olan marka, kuruluşundan bu yana kullanıcılarına modern şıklığın ayrıcalığını yaşatıyor. Kusursuz takım ve Spor giysiler ilkbahar/yaz koleksiyonuna damgasını vuran diğer trendlerden.

Kadin_Clarks_beyaz fiyonk detaylı babet_379TL

Kadin_Clarks_Festival_Game_Dusty_Pink_379TL

Kadınlarda; sezonlardır modanın içine sızan spor etkiler bu koleksiyonu adeta ele geçiriyor. Ayakkabılarla birlikte bu trend, klasik spor ayakkabıların ötesine geçerek şık ve süper modern modellere doğru yol alıyor. İster iş için, ister spor için giyilsin hepsi de formlarının zirvesinde olan sersemletici görünümler.

Kadin_Clarks_siyah oxford aykkabı_389TL

Erkeklerde; gözünü spor dünyasına diken Spor Giysiler trendi, tekniğin yönlendirdiği görünümünden ilham alarak yeni tasarımların habercisi olarak tüm koleksiyona yayılıyor. Trend, tamamında sportif bir havaya sahip. Clarks’ın en büyük katkısı ise bu trendi köklü ve güvenilir ayakkabıcılık yöntemleri ve çağdaş çizgi ile birleştirmek.

Bir Cevap Yazın