Flo 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Flo 2015 bayan yazlık ayakkabılar

Flo 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu renklerin enerjisini ayaklara taşıyor.İlkbaharı rahat ve şık modellerle karşılayan herkesin ayakkabıcısı Flo,yeni koleksiyonunda dünya trendlerini ayaklarınıza seriyor.

Flo 2015 yazlık platform sneaker

Neon ve nude tonların sıklıkla kullanıldığı Flo’nun kadın koleksiyonu,yüksek tabanlı sneakerlar,çiçek desenleri,renkli babetler,stilettolar,makosenler,kalın topuklu modeller ve burnu açık baharlık botlardan oluşan oldukça çeşitli ürün seçenekleriyle karşımızda…

Flo 2015 bayan kalın topuklu ayakkabılar

Kalite,moda ve uygun fiyatları bir arada sunan Flo 2015 ilkbahar/yaz koleksiyonu,birçok farklı tarzı ayakkabı düşkünlerine sunuyor.Flo koleksiyonunda yazın sürprizi burnu ve topuk kısmı açık baharlık botlar ve kalın topuklu modeller..

FLO_54.99TL_pembe çiçekli sneaker

Dünya ayakkabı modasında çok tutulan sneakerlar,yüksek tabanlı ve çiçek desenli seçenekleriyle stil sahibi kadınlara hitap ediyor.Espadriller de bahar havasına ayak uyduruyor.

FLO_59.99TL_siyah püsküllü kol çantası

Flo‘nun bahar renklerinden oluşan trend çanta koleksiyonunda her tarzda çanta bulabilmeniz mümkün…Omuz çantaları,çapraz askılı çantaları,sırt çantaları ve daha fazlası zımbalar,etnik desenler,çizgiler gibi çantalara hareket katan detaylarla buluşuyor.

FLO_69.99TL_etnik desenli bucket çanta

Flo‘nun 2015 ilkbahar/yaz koleksiyonunda yer alan modelleri daha yakından görmek için Flo mağazalarına uğrayabilir ya da www.flo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın