Burcunuza Göre Abiye Modelleri

çiçek desenli dekolte uzun mezuniyet elbisesiAbiye giyimin önde gelen markalarından Oleg Cassini,burçların karakterlerine göre abiye elbise modellerini belirledi.

Nişan elbisesi seçme telaşında olan gelin adayları,özel davetlerde ne giyeceğim telaşına düşen hanımlar,mezuniyet gecesinde göz kamaştırıcı olmak isteyen genç kızlar,sizler de burcunuza göre abiye elbise modeli seçmek istiyorsanız bu yazımız tam sizlere göre…

Şimdi tek tek burçlara geçelim.Bakalım hangi burç hangi abiye modelini tercih ediyor?

Koç Burcu: Koç kadını her alanda olduğu gibi modada da öncüdür.Farklı tasarımlara açıktır.Canlı renkler tam da koç kadınına göredir.Koç kadınına gidecek en uygun renkler kırmızı,pembe ve kahve tonlarıdır.

Boğa Burcu: Boğa burcu kadını klasikleri tercih eder.Elbise tercihi klasiklerden yanadır ve sade şıklığı tercih eder.

kırmızı uzun klasik kesimli abiye elbiseİkizler Burcu:Dinamik ve enerjik olan İkizler kadını,elbise seçimlerinde daha rahat ve spor tarzı yansıtan elbiseleri tercih eder.

Yengeç Burcu: Sade bir stile sahip olan Yengeç burcu,zıtlıklardan ve yakın tonların uyumundan hoşlanır.Yengeç kadınına en yakışan renkler,yeşil,haki,kahve ve siyah tonlarıdır.

Aslan Burcu: Dominant bir karaktere sahip olan Aslan kadınları,parlak ve iddialı parçaları tercih eder.Renklerde altın sarısı ve turuncu tam ona göredir.

metalik renklerde ışıltılı uzun abiye elbise modelleriBaşak Burcu: Başak burcu kadını,estetik ve fonksiyonelliği bir arada bulunduran kıyafetleri tercih eder.Ufak dokunuşlar ve eklemeler yapacağı basic elbiseleri tercih eder.

Terazi Burcu: Terazi kadınının stilinde denge ve tutarlılık vardır.Elbise tercihleri minilerden başlayıp farklı modellerdeki abiyelere kadar geniş bir yelpazeye sahiptir.

Akrep Burcu: Vücut hatlarını ortaya çıkaran elbiseleri tercih ederler.Dekolte akrep kadınına çok yakışır.Altın ve gümüş detaylı klasik elbiseler tam onun tarzıdır.

Yay Burcu: Bu burçlardaki kadınlar modayı takip etmek yerine kendi stillerini yaratırlar.Yay kadını,özellikle mor,eflatun,bordo ve kızıl tonları tercih eder.

Oleg Cassini siyah dantelli mezuniyet elbiseleriOğlak Burcu: Otoriter Oğlak Burcu,modası geçmeyen parçaları tercih eder.Tek parça elbiseler,oğlak burcu kadınlarına göredir.Siyah,lacivert ve koyu gri tonlardaki elbiseleri tercih ederler.

Kova Burcu: En son modayı takip eder,fakat moda parçalar içinde en parlak ve en aykırı olanları seçer.Elbise seçiminde farklı kesimli etekler,trasnparan ve desenli detaylar yer alır.

Balık Burcu: Uyumlu,romantik ve kadınsı bir stile sahip olan Balık kadınına,ışıkta renk değiştiren uzun elbiseler çok yakışır.Renk seçiminde ise lacivert,eflatun,pembe ve yeşili tercih eder.

2015 Mezuniyet Gecesi Elbise Modelleri

Bir Cevap Yazın