2015 İlkbahar/Yaz Kısa Pantolon-Etek Kombinleri

culottes_pantolon_etekler_2015 modasi

Bu ilkbahar-yaz sezonunda, pantolon etekleri sokak modasında oldukça sık göreceğiz.Pantolon mu etek mi pek belli olmayan, çok rahat olan bu parçalar,geçen sezondan beri bir hayli popüler..Oldukça rahat ve nostalji kokan bu kıyafetleri kombinlemek dışarıdan bakıldığı gibi pek kolay değil..

2015 sokak modasında pantolon etek kombinleri

2015 ilkbahar-yaz sezonu koleksiyonlarında da gördüğümüz pantolon etekleri önümüzdeki kış sezonunda da göreceğiz.Şimdi gelelim,pantolon eteklerle doğru kombinler nasıl oluşturulur,şık sokak stilleri nasıl yaratılır?

olivia palermo-pantolon etek modasi-2015

Pantolon eteklerin en önemli tamamlayıcıları topuklu ayakkabılardır.Bu kıyafeti üstünde çok güzel taşıyan ünlülerin başında Olivia Palermo geliyor.Şık tercihleriyle moda ikonlarının başında gelen ünlü güzel,pantolon eteklerle de stilini konuşturuyor.Pantolon etekler,kısa paçaları ve bol kesimlerinden dolayı kişinin kısa görünmesini sağlıyor,bu yüzden ayakkabı tercihleri topuklulardan yana olmalı…

spor yakkabılarla pantolon etek kombini

Bol kesimli pantolon etekleri dar üstlerle tamamlayın ki denge sağlansın.Böylece bu kombin sizi kilolu göstermeyecektir.

tek parçalarla pantolon etek kombinleri

Pantolon eteklerinizde tek renk trendini uygulayın. Kombininizde tek parça algısı,sizi daha uzun gösterecektir.Boy probleminiz yoksa pantolon eteklerinizi düz ayakkabılarla ya da sneakerlarla da tamamlayabilirsiniz.

stilettolarla kısa pantolon etek kombinleri

Yüksek belli pantolon eteklerinizi kısa üstlerle birlikte kullanabilirsiniz.Kısa üstler, pantolon eteklerle hoş bir kombin oluşturuyor.

kısa üstlerle pantolon etek kombinleri

Şık ve etkileyici pantolon etek kombinleri galerimizde sizleri bekliyor.Kombinlerden ilham alarak siz de kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın