DeFacto’dan Cem Karaca Anısına Özel Koleksiyon

DeFacto Cem Karaca özel koleksiyonu

Gençlerin enerjik markası DeFacto, Türk rock müziği duayenlerinden Cem Karaca’nın 70’inci doğum günü anısına çıkardığı koleksiyonu ile sezona giriş yapıyor. Koleksiyonun hazırlanmasında Cem Karaca’nın eşi İlkim Erkan Karaca ve oğlu Emrah Karaca da DeFacto ekibi ile birlikte çalıştı ve ortaya ‘GENÇLER VE HER ZAMAN GENÇ KALANLAR’ı anlatan bir koleksiyon çıktı.

Cem Karaca tişörtleri_DeFacto

Türkiye’de rock müziğinin gelişmesinde önemli bir paya sahip olan Cem Karaca’nın 70’inci doğum günü anısına bir koleksiyon hazırlayan DeFacto, tasarımlarını sanatçının ‘GENÇLER VE HER ZAMAN GENÇ KALANLAR’ söylemi doğrultusunda oluşturdu. Zamansız rock parçalarının duayen ismi Cem Karaca’nın eşi İlkim Erkan Karaca ve oğlu Emrah Karaca’nın da hazırlık aşamasında destek olduğu koleksiyon 10 farklı parçadan oluşuyor.

DeFacto Cem Karaca baskılı tişört modelleri

Desenlerini iki farklı karikatüristin çizdiği koleksiyonda eski fotoğraflardan faydalanılarak Cem Karaca ve Tamirci Çırağı şarkısı karikatürize edildi. Kullanıcılarına unutulmaz Rock’n Roll ruhunu yaşatacak olan koleksiyon beyaz, gri, füme ve siyah tonlarındaki yıkamalı modellerden oluşuyor.

Defacto beyaz tişört modelleriDeFacto_Cem Karaca Koleksiyonu

DeFacto’nun Cem Karaca’ya bir saygı duruşu niteliği taşıyan koleksiyonunu DeFacto mağazalarında ve www.defacto.com.tr online mağazasında bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın