Kiğılı 2015 Erkek Mezuniyet Takım Elbiseleri

Kigili-Mezuniyet-erkek-takımları

Mezuniyet ve evlilik sezonu açıldı, erkeklerin heyecanla beklediği en özel günler geldi çattı. Kiğılı mezuniyet hazırlıkları yapan veya düğünü yaklaşan erkekler için birbirinden şık smokin ve takım alternatifleri sunuyor. Baştan aşağı smokin paketi 660 TL ile 780 TL arasında değişiyor.

Kigili+Smokin-modelleri-2015

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, bu sezon da seçkin ve modern tasarımlarını tarz sahibi ve kendi modasını yaratan erkeklerle buluşturuyor. Modern, enerjik, stil sahibi genç erkeklerin en özel günlerinde yanlarında olan Kiğılı, bu yıl hem mezuniyeti tadacak hem de dünya evine girecek olan erkeklere birbirinden özel kombin seçenekleri sunuyor.

Kiğılı 2015 erkek ceket modelleri

Kiğılı, özel günlerde smokinin asil, centilmen, klas duruşunu tercih eden erkekler için özel Smokin Kampanyası hazırladı. Smokin ceketi, pantolon, papyon/yelek/kuşak ve smokin gömleği ile oluşturulan 10 farklı kombin seçeneği 660 TL ile 780 TL arasında değişiyor.

Kiğılı erkek ceket modelleriKiğılı beyaz erkek ceket

Kiğılı bu yıl mezuniyet heyecanı yaşayacak erkeklere kaliteli kumaşlardan oluşan koleksiyonu ile göz kamaştıran kombinler hazırladı. Modern, enerjik, stil sahibi genç erkeklerin mezuniyet geceleri için birbirinden şık kombinler sunuyor. Mezuniyet gecesinde daha spor bir görünüme sahip olmak isteyen erkekler için kanvas pantolon üzerine ince bir ceket de en çok tercih edilen Kiğılı kombinleri arasında yer alıyor.

Kigili_Damatlik-modelleri

Bir Cevap Yazın