Mickey Mouse& Vans Kapsül Koleksiyonu

Vans deniz kızı baskılı spor ayakkabıKaykay kültüründen ilham alan Vans, bu sezon koleksiyonunda gerçekleştirdiği Walt Disney Kapsül Koleksiyonu ile tutkunlarına eğlenceli bir dünya vaad ediyor. Güney Kaliforniya kökenli marka, Disney’in orijinal karakterlerinin yansıdığı yeni tasarımlarıyla hayranlarını sevindirmeyi başarıyor. 7’den 70’e herkesin tutkunu olduğu Mickey Mouse, Donald Duck ve Winnie the Pooh figürlerinin yer aldığı orijinal parçalar, markanın giyim ve ayakkabı koleksiyonunda ön plana çıkıyor.

Vans denizkızı baskılı spor ayakkabı-sırt çantasıMarka, ayrıca bu özel işbirliğiyle beraber Goofy, Pluto ve Minnie Mouse karakterlerinin geri dönüşünü de muhteşem bir şekilde kutluyor. İki markanın kültürüne bağlı kalan Vans tasarımcıları, kendilerine özgü ikinci nesil karakter çizimleriyle koleksiyona özgün yorumlarını katıyor.

Vans minnie mouse baskılı gri bayan sweatshirtKoleksiyonu başlatan Mickey ile başrolü paylaşan Minnie Mouse, Vans’ın orijinal Classic Slip-On, şapka, sırt çantası, süveter ve çoraplarında yer alıyor. Romantik ikilinin eğlenceli silüetinin yer aldığı ayakkabı modeli sokaklara tükenmeyen bir enerji getiriyor. Vans tasarımcıları, koleksiyona özel olarak Mickey ve Minnie’nin yer aldığı 2 farklı baskıya sahip modelleri de hayata geçiriyor.

Vans minnie mouse desenli sırt çantasıHerkesin favorisi olan uyumsuz Donald Duck, kusursuz mizacını Vans’ın ilk ayakkabı modeli olan Authentic’te sergiliyor. Donald’ın sinirli hali, iki yüzlü balıkçı şapkası, çorap ve sırt çantasında kendisini gösteriyor. İyi kalpli Winnie the Pooh ise bir kaykaycı olarak becerilerinin koleksiyonda kusursuzca sergiliyor.

Vans mickey mouse baskılı siyah erkek spor ayakkabıKoleksiyon, aralarında Donald, Mickey ve arkadaşları Goofy ve Pluto’nun da bulunduğu hiç değişmeyen Mickey ve Arkadaşları baskısı ile tamamlanıyor. Her bir karakter, Vans Sk8-Hi Reissue’nun dört panelinde vurgulanırken Era, çoraplar, şapkalar ve sırt çantalarında klasik desenin bir kolajı yer alıyor.

Vans mickey mouse koleksiyonuHer yaştan Disney hayranları, uniseks yetişkin bedenlerinden çocuk ve bebek boyu ayakkabı seçeneklerine kadar aradığı her şeyi bu koleksiyonda buluyor. Her iki markanın tutkunları da her bir ayakkabı baskısının içerisine gizli Mickey’lerin uzmanlıkla yerleştirilme detayına bayılıyor.

Vans-Disney_Donald-spor ayakkabıVans-Disney_Donald-spor kıyafetlerVans-Disney_Mickey-sırt çantasıVans-Disney_Mickey-spor ayakkabılarVans-Disney_Minnie-kız spor ayakkabısıVans-Disney-Minnie-Pack_GroupVans-mickey mouse-spor ayakkabı-çanta modelleri

Bir Cevap Yazın