Moda Nisa’dan Beş Yıldızlı Umre Seyahati

moda nisa logoReuters tarafından dünyanın en popüler muhafazakar giyim sitesi seçilen Modanisa.com, Ramazan’a özel kampanyası ile 30 çifti Umre’ye gönderiyor.

2011 yılında kurulan, bugün 57’den fazla ülkeye sunduğu 50 bin çeşit ürün ve 300’ü aşkın marka ile Türkiye’nin ilk, dünyanın en büyük muhafazakar online alışveriş sitesi Modanisa.com, Ramazan ayında düzenlediği kampanya ile 30 çifte Umre seyahati hediye ediyor. Ramazan boyunca devam edecek kampanya, Kabe’ye yürüme mesafesinde 5 yıldızlı otellerde konaklama şansı sunuyor.

Moda Nisa 2015 umre hediyesi

 

17 Haziran’da başlayan kampanya, 16 Temmuz’a kadar devam edecek. Modanisa.com sitesinden 100 TL ve katlarında alışveriş yapan herkes Umre seyahati çekilişine katılabilecek. 200 TL’lik alışveriş yapan 2 çekiliş hakkına, 500 TL’lik alışveriş yapan da 5 çekiliş hakkına sahip olacak.

Umre seyahati 10 Aralık 2015 – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında THY uçuşu ile yapılacak, 3 gece Medine-i Münevvere’de 5 yıldızlı Radisson Blue (Leader) Otel’de, 4 gece Mekke-i Mükerreme’de Kabe’ye yürüme mesafesindeki 5 yıldızlı Anjum Otel’de konaklamalı, toplam 7 Gece 8 Günlük bir program şeklinde gerçekleştirilecek.

moda nisa umre çekilişi

Ramazan’da tüketicilerine 5 yıldızlı Umre seyahati sunan Modanisa.com, yaklaşık 1 yıldır uluslararası bağış organizasyonu Kiva ile işbirliği yaparak, dünyanın her köşesindeki Müslüman kadınlara faizsiz mikro krediler veriyor ve hayata katılmalarını sağlıyor. Bu iş birliği ile Modanisa, Ramazan boyunca alışverişlerden sağladığı gelirle dünyanın farklı bölgelerindeki kadınlara destek olmayı sürdürecek.

Bir Cevap Yazın