Pharrell Williams-Adidas Originals Koleksiyonu

Adidas_Originals_Superstar_Supershell_Spor_Ayakkabı_Koleksiyonu

Pharrell Williams, Nisan ayında Supercolor ile tüm dünyayı büyülemesinin ardından Supershell ile Adidas Sonbahar/ Kış 2015 koleksiyonu için geri döndü. Supershell koleksiyonunda Pharrell, ayakkabının ön kısmındaki Shelltoe’yi ilk kez yeniden şekillendirmek kreatif isimleri bir araya getirdi. Superstar evrilerek bir kanvasa dönüştü.

Adidas Originals en yeni koleksiyon

Supershell Artwork Collection ile sanat ve yaratıcılık daha önce hiç olmadığı şekilde Superstar’da bir araya geliyor. Superstar’ın Shelltoe’su, New Yorklu çağdaş sanatçı Todd James’in, Amerikalı fotoğrafçı-yönetmen Cass Bird’in, Japon çağdaş sanatçı mr.’ın kendilerine has grafik eserleri ve çağdaş tasarımları ile hayat buldu. Sanatçıların tasarımlarına daha sonra, Pharrell’in yaşam enerjisini ve renklerle ilişkisini keşfe çıkan kendine ait altı adet tasarım eklendi.

Adidas Originals Pharrell Williams spor ayakkabı

Dünya çapında sınırlı sayıda ve farklı bölgelere özel hazırlanan Superstar ayakkabılar, capcanlı tasarımları öne çıkarmak için sadece siyah ve beyaz renk seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Adidas_Originals_Superstar_Supershell_Collection

Konsepti farklı kılan diğer bir özellik ise ayakkabıların sol ve sağ teklerinde farklı grafik uygulamaların yer alması. Bu da koleksiyonda farklı bileşimlerle sınırsız eşleştirme yapılmasına olanak sağlıyor; giyen kişilere kendi yaratıcılıklarını ifade etme fırsatı veriyor.

Adidas_Originals_Superstar_Supershell_Siyah_Spor Ayakkabı

Pharrell Williams-Adidas Originals Koleksiyonu

Bir Cevap Yazın