Adidas Originals By Mary Katrantzou 2015 Koleksiyonu

Adidas Mary katrantzou spor ayakkabı modelleri

Mary Katrantzou’nun çalışmaları; renk, doku ve formları ile ikonik, kendine özgü ve feminen izler taşıyan eşsiz bir tasarım gösterisi. Katrantzou’nun Adidas Originals için yarattığı fütüristik izler taşıyan ikinci kapsül koleksiyonu dinamik renkler, baskı ve kaplama oyunları ile yeni sportif tarzın olmazsa olmazlarını ortaya koyuyor.

Adidas mary katrantzou koleksiyonu

Katrantzou’nun tasarımlarında yer alan üç boyutlu grafikler ve heyecan verici renkler, cüretkar yaratıcılığa sahip bir bakışı yansıtıyor. Bu özellikleri tasarımcıyı, korkusuz bir yenilikçi ve “Dijital Baskının Kraliçesi” olarak moda dünyasında kesinlikle hak ettiği yere taşıyor. Katrantzou bu sezon, 80’lerin egzersiz ve fitness görünümüne geri dönüş yapıyor ve spor giyimde figüratif motiflerden soyut kolajlar yaratıyor.

Adidas Originals desenli spor ayakkabı

Katrantzou, koleksiyonda yer alan ayakkabılarda bu sezonun ilham veren öğelerine yer veriyor. Canlı baskılar ve üç boyutlu süslemeler, Adidas klasiği Superstar’ı yeni bir boyuta taşınıyor. Flux Tech ise göz alıcı desenler, 80’lerden esinlenilen renkli spor motifleri ve soyut çiçek desenleri ile yenileniyor.

Adidas Originals by Mary Katrantzou Koleksiyonu’na ait ayakkabılar seçili Adidas mağazaları ve shop.adidas.com.tr/mary-katrantzou adreslerinde satışa sunuluyor.

Daha fazla bilgi için:

Bir Cevap Yazın