Dolce&Gabbana 2015/2016 Sonbahar-Kış Gözlük Koleksiyonu

Dolce gabbana 2015 model bayan güneş gözlükleri

Yeni sezon için Dolce&Gabbana gözlük koleksiyonunun tema ve renkleri “Spain in Sicily” etkisinden esinleniyor. Bu koleksiyona özel olarak; flamenko dansçılarının tüllerini tutturan ufak taraklardan ilham alarak İspanyol ruhunu yansıtan, kısıtlı sayıda üretilen özel “Spain in Sicily” gözlük modeli yaratıldı. Kakmalı süsler, İtalyan zanaatkârlığı ile ayrıntılara gösterdiği özeni çağrıştırıyor. Klasik animalier motifi ise, yepyeni bir dokunuş ile yeniden koleksiyonda yerini alıyor.

dolce gabbana 2015 güneş gözlükleri

DG 4256B

DG 4256B

‘Spain in Sicily’ temasından esinlenen bu güneş gözlüğü sınırlı sayıda üretilmiştir. Kakmalı asetattan geniş bir cephe sergileyen yuvarlak biçimli bu gözlük, flamenko dansçılarının şallarını tutmak için kullandıkları, kaplumbağa kabuğundan yapılmış İspanyol taraklarını anımsatıyor. Bu güneş gözlüklerinin anımsattığı otoriter ve tutkulu dişilik, ışık ve gölge arasındaki duygusal bir kontrast ve degrade camlarla yumuşatılıyor. Üç farklı renk alternatifi bulunuyor. Gözlük; beyaz ve siyah puantiyeler üzerinde kırmızı karanfil motifleriyle özelleştirilmiş kılıflı özel bir kutu içinde sunuluyor.

Dolce&Gabbana ispanyol tarak motifli güneş gözlüğü

DG 4265

DG4265

İspanyol tarak motiflerini sergileyen kakmalı asetattan saplara sahip yuvarlak şekilli güneş gözlüğü. Üç farklı renk kombinasyonu bulunan modelin sap uçlarında Dolce & Gabbana logosu yer alıyor.

Dolce gabbana yeşil camlı sapları  leopar desenli gözlük

DG 4262

DG4262

Kare biçimli asetat model, leopar deseni ile opalin birlikteliği ile dikkatleri çekiyor. Leopar desenin dört farklı renkle kombinasyonu yer almaktadır.

Dolce gabbana altın rengi saplı vintage gözlük

DG 4257

DG4257

Ekose renklerinde asetatı, altın renkli metalin vintage şıklığı ile birleştiren yuvarlak model. Farklı renk alternatiflerine sahip modelin sapları üzerinde lazerle kazınmış Dolce & Gabbana logosu yer alıyor.

Dolce Gabbana kare siyah güneş gözlüğü

DG 4263

DG4263

Kare hatlara sahip bu güneş gözlüğünün asetat çerçevesinin iç kısmı dore, dışı ve sapları ise göz alıcı çeşitli renk seçenekleriyle kaplı. Sap üzerinde kabartma DG logosu yer alıyor.

Dolce&Gabbana 2015 Kadın Güneş Gözlükleri

Bir Cevap Yazın