Forever New 2015 Mono Pop Giyim Koleksiyonu

Forever New 2015 mono pop koleksiyonu

Modaya yön veren kadınların gardıroplarının vazgeçilmez markası Forever New, Mono Pop koleksiyonu ile göz dolduruyor. Asimetrik kesimleri ile post modern bir hava yakalayan koleksiyona geometrik danteller de feminen bir hava katıyor.

Forever New fuşya kemerli ceket

Forever New 2015 yeni sezon koleksiyon

Modaya yön veren Avustralyalı giyim markası Forever New, tarzı ile bir adım önde olan kadınların gardıroplarına Mono Pop koleksiyonu ile hareket katıyor. Parlak ve mat kumaşların mükemmel uyumu ile oluşturulan koleksiyon, asimetrik detayları ile farklı olmayı seven ve ayrıntılara özen gösteren kadınları bekliyor.

Forever New 2015 siyah elbise

Forever new asimetrik tunik

Sıra dışı kesim ve detaylarıyla dikkat çeken Forever New’in 2015 Mono Pop koleksiyonu, elbiselerdeki asimetrik danteller, bluzlarda kullanılan diyagonal kesimler, pantolonlardaki çizgiler, nizamlı origamik etekler, dar kesim blazer ceketler ve slim fit örme parçalarla yine oldukça zengin. Ağırlıklı olarak fuşya, mavi tonları, uçuk pembe ve Forever New’in vazgeçilmez renkleri siyah, beyaz ve grinin kullanıldığı koleksiyon, Ağustos ayı itibari ile tarzını gösteren kadınları bekliyor olacak.

Bir Cevap Yazın