Koton 2015/2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Koton 2015 Glamorous Bohemia koleksiyonu

Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü Koton, 2015 – 2016 Sonbahar – Kış sezonu için hazırladığı yeni koleksiyonunu moda severlerin beğenisine sundu.

Koton 2015-2016 sonbahar-kış koleksiyonu

‘Glamorous Bohemia’ (Göz alıcı Bohem) temalı yeni sezon koleksiyonunun ana hatlarını; bohem esintiler, aromatik renk paletleri, floral desenler, neon detaylar ve canlı renkler oluştururken feminen çizgilerin yanı sıra maskülen etkiler de yer alıyor. Kışın her anına uygun sezon trendlerini Koton müşterileriyle buluşturmak hedefiyle hazırlanan ‘Glamorous Bohemia’ koleksiyonu, ofis gününden şık bir gece davetine, düğün heyecanından hafta sonu gezisine her anınıza eşlik etmek üzere tasarlandı.

Koton 2015 bayan ayakkabı modelleri

Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü Koton, 2015-16 Sonbahar-Kış sezonu için hazırladığı ve “Glamorous Bohemia” (Göz alıcı Bohem) adını verdiği koleksiyonu ile metropol kadının gardırobunu zenginleştiriyor. Göz alıcı, entelektüel ve bohem esintiler taşıyan koleksiyonda yer alan parçalar, beklenmedik doku birliktelikleri, akromatik renk paleti ve şaşırtıcı proporsiyonları ile moda severlere yepyeni bir giyim üslubu öneriyor. Koton Kadın’ı, Timeless, Parisian 60’s ve 70’s Bohemia adında üç farklı konseptte hazırlanan “Glamorous Bohemia” (Gözalıcı Bohem) koleksiyonu ile daha yaratıcı, özgür ve göz alıcı bir şıklığa kavuşuyor.

Koton 2015 bayan çanta modelleri

Koton Kadın “Timeless” Koleksiyonu’nda kullanılan sade çizgiler, modern formlar, derinlikli dokular, lüks malzemeler ile zamansız, kolay ve göz alıcı bir silüet yaratılıyor.

Koton 2015 sonbahar-kış elbise modelleri

Koleksiyonun ana parçalarını oluşturan dökümlü pantolon takımlar, ipekli gömlekler ve maskülen ceket kabanlar ile tamamlanırken, uzun blazer ceketler, saten elbiseler üzerine giyiliyor. Kaşmir dokulu kazaklar ve düşük omuz detaylı flüt bluzlar ise hafif yüksek bel detaylı midi etekler ile kombinleniyor. Koleksiyonda yer alan kış beyazı, yumuşak devetüyü, sütlü kahve, duman tonları, zeytin, antrasit, siyah ve tozpembe renkleri kaşmirimsi dokular, dik kaşeler ve yumuşak satenlerle buluşuyor.

Koton 2015 bayan kaban modelleri

Koton Kadın “Parisian 60’s” Koleksiyonu, 60’lı yılların asi ve bir o kadar sofistike Parizyen tavrına yeni bir yorum getirerek modern kombin önerileri sunuyor. Hafif yüksek belli A-kesim etekler, bilekte hafifçe açılarak biten cigarette pantolonlar ve metal düğme detaylı pantolonların eşarp yaka detaylı bluzlar ile tamamlandığı koleksiyonda pinafore kesimli elbiseler de dikkat çekiyor. Lacivert, bulut mavisi, kırmızı, koyu portakal, pastel pembe, taze beyaz ve uçuk camel renkleri yumuşak kadife, dantel, brode ve brokar kumaşlarda vücut buluyor.

Koton 2015 bluz modelleri

2015-16 Sonbahar-Kış sezonunun en farklı silüetini oluşturan “70s Bohemia” Koleksiyonu’nda 70’li yılların bohem havasını yansıtan detaylar dikkat çekiyor. Koleksiyonun ana parçalarını oluşturan çan kollu bluzlar, yelek ve yüksek belli, paçaya doğru genişleyen pantolonlarla tamamlanıyor. Balıkçı yaka kazakların üstüne giyilen klasik kesim militer kabanlar, derin yırtmaçlı maxi elbiseler ve viktoryan yakalar öne çıkan parçaları arasında yer alıyor.

Koton 2015 bayan pantolon modelleri

Koyu şeftali, fındık, acı kahve, gece yarısı mavisi, krema ve siyah, koleksiyonun ana renklerini oluşturuyor. Süet, uzun tüylü trikolar, koyun postu, iri gösterişli düğme ve yuvarlak toka detayları ile kullanılan renklere koyu zemin üzeri çiçek desenleri ve balık sırtı eşlik ediyor.

Bir Cevap Yazın