Michael Kors 2015 Eylül Ateşi Koleksiyonu

Michael Kors 2015 Eylül Ateşi Koleksiyonu

Michael Kors Collection, yeni sezonunda geometrik desenleri yeniden tanımlıyor. Farklı tarz ve desenlerin bir arada kullanıldığı koleksiyonda özellikle puantiye ve çizgi detayları öne çıkıyor. Siyah, beyaz, gri, taba renklerinin sıkça kullanıldığı koleksiyonda günlük şık görünüme sofistike dokunuşlar ile yeni bir bakış açısı kazandırılmış.

Michael Kors_Selma_Tile_ Blue_1.040TL

Michael Kors çantalarında ise bu sezon alışılmışın dışında bir olan renk Tiel Blue ön plana çıkıyor. Yeşil ve mavi tonu ile Akdeniz’den ilham alınan çantalar canlı ve sofistike duruşuyla renk seven kadınların beğenisine sunuluyor.

Michael Kors_Megan Vachetta Sandal_450TL

Michael Kors’un altın rengi toka detaylı sandaletleri sadece gündelik kıyafetlerle değil şık pantolon takımların altında da kullanabilmeniz mümkün . Maskulen tarza feminen dokunuşlar sunan sandaletler rahatlığı şıklık ile buluşturuyor.

Michael Kors_Tortoise Acetate Hvar Aviator_Black

Michael Kors’un vazgeçilmezi Aviator gözlükler ise bu sezonda raflarda yerini alıyor. Siyah – koyu gri çerçeve eşleştirmeleri ile yüz hatlarının ortaya çıkarılmasını sağlayan gözlükler, Michael Kors’un artık imzası haline gelen kahverengi tonlu zebra deseni ile bir araya geliyor.

Bir Cevap Yazın