Vakko 2015 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu

vakko-2015-sonbahar-kis-kadin-ceketleri

Bohemian Chic,Autumn Leaves ve Cool Nights adları altında 3 farklı temadan oluşan Vakko 2015 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu,zarif ve sofistike stiliyle göz kamaştırıyor.

vakko-2015-sonbahar-kis-kadın-beyaz bluz-pantolon

Koleksiyondaki ilk tema olan Bohemian Chic‘te rahat hatlar,ekoseler,kadifeler,kürk detaylar,brokarlar ve patchwork’ler göze çarpıyor.Bol ve kısa pantolonlar,erkeksi ceketler,oversized triko ve yelekler,uzun etekler,kürklü botlar,bantlı süet ayakkabılar,renkli bağcıklı loaferlar ve patchwork çantalar koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor.

vakko-2015-sonbahar-kis-kadin-mavi püsküllü pelerin

Autumn Leaves temasında ise sonbaharın en güzel tonları bulunuyor.Neftiler,kızıllar,tabalar,kahveler,bordolardan oluşan Deep Forest,ormanların tüm renklerini emprimelere,palto astarlarına,ipeklere ve trikolara taşıyor.

vakko-2015-sonbahar-kis-kadin-triko modelleri

Foggy Mountains,grinin tonları,buz mavisi,indigo ve acı kahvenin yansımalarından ortaya çıkmış.Kışın renklerini pantolonlara,ceketlere,kuplu elbiselere ve trikolara yansıtmış.

vakko-2015-sonbahar-kis-kadin-ekose kışlık ceket

Vakko‘nun yeni koleksiyonunda üçüncü ana tema olan Cool Nights‘ta taşlar,danteller,kadife ve satenler bir araya geliyor.Safir,zümrüt ve yakutun tüm renkleri geometrik dekoltelerle saten ve kadife elbiselerde göz kamaştırıyor.Uzun kabarık etekler,ipek gömlek ve kaşmir trikolarla gece şıklığına yeni bir soluk getiren tema,iddialı süet ve saten topuklu ayakkabılar,esprili clutchlarla tamamlanıyor.

vakko-2015-sonbahar-kis-kadin-yelek modellerivakko-2015-sonbahar-kis-kürk yakalı gri mantovakko-2015-sonbahar-kis-kadin-ceket modelleri

Bir Cevap Yazın