Vogue EyeWear 2015-2016 Sonbahar/Kış Gözlük Koleksiyonu

vogue-eyewear_adriana-lima-

Geçmişi 70’li yıllara uzanan Vogue Eyewear kalite, feminenlik, stil ve moda deyimlerinin simgesi haline gelmiştir. Markanın orijinal kreasyonları, maceracı ruhu, neşeli koleksiyonları; modern kadının gereksinimlerini daima karşılayan klasik, zarif ve zamana meydan okuyan bir zevk ile kusursuz şekilde birleşiyor.

vogue-eyewear_adriana-lima

Yeni koleksiyonda, In Vogue çizgisinin muhteşem gök kuşağı renkleri Vogue Eyewear gözlükleri sezonun olmazsa olmazı yapıyor. Colorbands Koleksiyonu’nun renk blokları Casual Chic modellerine olağanüstü bir canlılık katarken; Swarovski® kristalleri, Timeless serisinin modellerini daha da değerli kılıyor.

IN VOGUE

vogue eyewear 2016 güneş gözlüğü-VO 2963SVO 2963S
Rainbow koleksiyonuna dahil modelde; renkler farklı katmanlar birleştirilerek elde edilmiştir. Üst tabaka için tek renkli ve sade tonlar, ortada modern fluo renkler, son tabakada ise renkli ve kristal şeffaflık vurgulanmıştır.

Vogue eyewear 2016 güneş gözlüğü-VO-3962SVO 3962S
Bu güneş gözlüğü modelinin köşeli hatları, iki renkli ince saplar ile zenginleştirilmiş, fırçalanmış metalden çerçeve cephesi ile vurgulanmıştır. Renk paleti, degrade camlar ile kombine edilmiş zengin tonlar sunar.

CASUAL CHIC

COLORBANDS KOLEKSİYONU
Casual Chic serisinde yer alan Colorbands Koleksiyonu, saplarında yer alan birbiri ardına yerleştirilmiş dört farklı renk ile ön plana çıkıyor. Son moda trendlerini gözlüğe taşıyan 2 güneş modelinden oluşan koleksiyon üstün üretim tekniklerini moda ile birleştiriyor.

Vogue colorbands güneş gözlüğü-

Vogue casual chic güneş gözlükleri

TIMELESS

Vogue 2943-SB güneş gözlüğüVO 2943SB
Saplarındaki zarif ayrıntılar bu asetat gözlüğe klasik bir tarz katıyor. Swarovski® kristallerinden oluşan sap detayı ise kesinlikle eşsiz bir geometri yaratıyor. Renk paletinin zengin tonları ile daha da değerlenen bu model tam olarak Timeless stilini yansıtıyor.

Bir Cevap Yazın